Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a gengsztero...

Lukr kérdése:

Mi a véleményetek a gengszterosztag c. filmről/a walking dead sorozatról?

Figyelt kérdés

2013. márc. 24. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Gengszterosztagot még nem láttam, TWD rendszeres nézője vagyok, így arról tudok mondani véleményt.


A részek kb 80%-a gagyi, unalmas, sokkal jobb lehetne, ha kapna pár normális írót vagy lecserélnék a showrunnert.

De az a maradék 20% jó, az miatt nézem csak, és még ennek a fele kb ami nagyon jó, és tényleg olyan, mint egy ténylegesen jó sorozatnak a jobb részei.

3. évadban pl. eddig csak az első rész volt ilyen nagyon jó, azon kívül meg max 1 rész volt még, ami jónak mondható.

1. évad azért összességében jó volt, hisz csak 6 részes volt, de nem tett jót neki, hogy növelték 14-re aztán 16-ra az epizódok számát egy évadban.

Tehát első évad jó, második évadba már sok a gagyi rész, 3. évadba meg még több.


Ha csak egy sorozatot akarsz nézni akkor inkább mást kezdenék el a helyedben.

2013. márc. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Gagyi ??? Nem tudom, szerintem hihetetlen jó sorozat ...
2013. ápr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem gagyi, csak sok benne a gagyi rész. Persze nem Barátok Közt szintű, bár egy-két helyen közel van hozzá, de egy igazán jó sorozathoz képest sehol sincs.

3 évadban volt egy nagyon jó rész és 1-2 ami elmegy kategóriába tartozik, a többi meg tiszta szappanopera végig.

Következő évadban showrunner váltás, ami reményre adhatna okot, de nem, mert valószínűleg még szappanoperásabb lesz az egész.

2013. ápr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem a gengszerosztag alulértékelt( 7/10 )

walking dead nem is érdekel ( breaking bad, sons of anarchy ezeket nézem csak )

2013. máj. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!