Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a régi rajzfilm,...

Melyik a régi rajzfilm, melyben egy macskacápa vagy harcsa ( nem emlékszem pontosan) riogatta egy kis folyò lakòit és a végén egy elektromos angolna segítségével tudták a halak megfékezni?

Figyelt kérdés
Volt már itt ez a kérdés, más nevemmel én tettem fel, de az a fiókom megszűnt, nem tudom kiemelni. Valaki nem emlékszik a címére? Elég régi mese volt, 90 es években láttam. Csak foszlányokra emlékszem belőle. Valami nagy harcsa volt, neve is volt, megette valamelyik főszereplő (hal volt vagy béka nem tudom) apját is talán. Elég rossz minsőgégű vhs-en láttam.
2013. márc. 24. 21:24
 1/2 anonim válasza:
Én is ezt keresem már vagy 2 éve. Kazettán is megvolt, de fogalmam sincs, hogy mi a címe és én se nagyon emlékszem ennél többre.
2016. júl. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szivárvány tavi kalandok
2016. dec. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!