Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Filmzene. Tudod esetleg...

Millenium Falcon kérdése:

Filmzene. Tudod esetleg melyik zene ez? (The Hunger Games) Több infó lent.

Figyelt kérdés

Az éhezők viadala (The Hunger Games) című zseniális filmalkotás egyik zeneművére lennék kíváncsi. Már végigkutattam az egész mindenséget, de nem találom. Félek, hogy mint zene nem adták ki. Szerintem James Newton Howard és Gavin Greenaway alkotása lehet, mert a klasszikusabb zenei stílusért ők voltak a felelősek.


TEHÁT A BIZONYOS SZÁM AMIT KERESEK: A játékvezetőt (Seneca Crane-t) éppen bezárják egy szobába a bizonyos mérgező bogyókkal. Eközben Katniss és Haymitch beszélgetnek, hogy nem maradhat következmény nélkül amit tett, valakinek fizetnie kell érte. Kicsit olyan mintha már itt is menne a zene, DE IGAZÁBÓL 59:03NÁL CSENDÜL FEL. (Persze ez csúszhat másoknál, ezért is írtam körül.) Ennél a bizonyos jelenetnél a zene felcsendülésének hatását egy vágás erősíti meg. Miszerint a bogyókról a műsorvezetőre (Caesar Flickerman-ra) vált a kamera.


Ha valaki megtalálná ezt a zenét, annak nagyon örülnék. Szép napot!



2013. márc. 25. 02:06
 1/4 A kérdező kommentje:
De kezdem azt hinni, hogy a District Tribute - Finally Over Pt. I az, mert csak a Pt. II-t találom. :D
2013. márc. 25. 02:28
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajna az se az... :/ :(
2013. márc. 26. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt elvileg mind fel van sorolva,ott már nézted?

2013. márc. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ja. De még 1x végig néztem őket. És amúgy ez nem az összes. :/
2013. márc. 26. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!