Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akiknek tetszett a Twilight...

Akiknek tetszett a Twilight saga-nak bármelyik része, miért?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszett mindegyik rész, mondhatin már fan vagyok. :) Arra lennék kíváncsi, hogy akinek szintén tetszett, az írja már le nekem legyen szíves, hogy miért tetszett! +kedvenc szereplő, kedvenc jelenet, stb. :))

előre is köszi mindenkinek: 14/L



2013. márc. 25. 15:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem azért tetszett a film mert eleve imádom a vámpírokat és a szerelmes storykat. A kedvenc szereplőm Bella és Alice. A kedvenc egyik Jelenetem az az 1.részből az amikor Bella rájön hogy vámpír és a másik az a 4.részből van amikor az elején Bella vadászik.

Remélem ennyi válasz elég lesz!

12/L

2013. márc. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Hali! nekem a 2.részben a kedvencem onnantol hogy amikor Bella felpofozza Pault xDD az nagyon nagy és utánna meg Embry és Jared oylan cukik ott viccelődnek Bellával ( a könyben különösden vicces volt)...na és ez a rész odáig tetszik hogy Alice lop egy sárga autót (nem ugrik be a márkája)


az eclipse onnan tol tetszik,hogy amikor belláék elmennek Jacobékhoz a tábortűzhöz azokat a meséket meghalgatni,és ott Seth oylan cuki ahogy kezetfog Bellával xDD,és amikor a végénél bella kijön a sátorbol és Seth köszönti :3 megkell zabálni,és a végén amikor Jacob megsérül és bella bemegy a házba,na ott Seth oylan cuki fejet vág


a breaking dawn ban onnantol tetszik hogy Seth csatlakozik Jacobhoz,és ott beszólogat : két személlyes falka,ketten a világ ellen...na az nagyon cuki volt..( a töbire nem emlékszem mert régen láttam)


a kedvenc szereplőim pedig a farkasok közül sam és Leah kivételével mindenki különösen Jacob és Seth,a vámpírok közül pedig jasper,és emmet,illetve Alice...és a Farkasok a kedvenceim...ja és asszem a könyvben volt az h ajacob az eclipsben a filmel ellentétben nem odatetet a fejét bellához,hanem képennyalta...már keverem a kettőt xDD...ha akarsz beszélni az emailom kal.dia@citromail.hu...facebbok profilom pedig : [link] nyugodtan jelölj be hogyha van kedved :D beszélgessünk a twilight jópasijairol :)) remélem fentvagy facen mert énis nagy fan vagyok

2013. márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
az előző vagyok...na az van hopgy egy kicvsit összevissza irtam a dolgokat de remélem eligazodsz rajtul 8ja és ha fészen bejelölsz akkor irj h te vagy :)) am 15 éves léány vagyok
2013. márc. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, főleg 2,3 válaszolónak! Én inkább vámpír-párti vagyok, de nekem is a farkasok közül a kedvencem Seth. Amint tudlak, bejelöllek: :)
2013. ápr. 1. 20:11
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia

Kedvenc filmem<33mindegyik részt szeretem:) azért mert lehet rajta sírni,nevetni,izgulni stb...

kedvenc szereplőim:

Esme,Carlisle,Alice,Jasper

...kedvenc jelenet...uhh az rengeteg van:DDD

2013. ápr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

szia!

nekem az 1. resz es a Hajnalhasadas 2.resze a kedvencem, azert mert ott mar Bella vampir. a kedvenc szereplom pedig Alice es Jacob.Legjobban a verfarkasokat szeretem,de a vampirokat is csipem

a kedvenc jelenetem pedig amikor alitolagosa harcolnak a Hajnalhasdasaban.

en is fan vagyok. 14 eves lany

2013. ápr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
szia! én alkonyat fan vagyok a kedvenc szereplőim bella és jacob jelenet pedig a 3.rész a napfogyatkozásban mikor csókolóznak belle és jacob :))))))))
2013. ápr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
meg amúgy az összes rész tetszik egyszerűen imádom az alkonyatot.)
2013. ápr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :))
2013. ápr. 29. 20:36
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedvenc szereplőim:vámpírok:Alice,Carlisle,Esme(Edward)de mindenkit szeretek.

Farkasok:Jacob,Seth,Quil,Embry és Leah a Hajnalhasadásban mikor már csatlakozik Jacob falkájához,mert akkor már egész jó fej.De mindenkit bírok,csak Samet kevésbé.

Kedvenc jelenet:Alkonyat:nem tudom XD

Újhold:Mikor Bella Jacobbal van,Volturikkal való találkozás

Eclipse:Harc,Harcra való felkészítés

Hajnalhasadás 1:Esküvő,Jacob falkájával történt részek.

Hajnalhasadás 2:Bella és Emmett szkanderoznak,vadászat,látomásos harc.

:))

2013. jún. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!