Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az összes kosztümös film?...

Az összes kosztümös film? Sorozat? Van valahol ilyen lista?

Figyelt kérdés
Tud valaki olyan listát, ahol az összes kosztümös film, vagy kosztümös sorozat fel van sorolva? Nem találtam még.Nagyon szeretem őket. Már egy csomót láttam, de újabbak után kutakodom. főleg romantikus filmek érdekelnek.

2013. márc. 26. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Helo!


[link]


A kulcsszavakkal alaltihatod, hogy mit akarsz keresni. Itt speciel mar kivalasztottam neked a "kosztümös" szot. Ha tovabb akarod bontani, akkor csak keress olyan szavakat, amelyek szerepeljenek a filmben. Pl.: ha haborus filmet karsz, szerelemmel, akkor ramesz arra, hogy "kosztümös" "haboru""szerelem".... Varialhatod ahogy csak akarod, biztos talalsz igy olyan müveket, amiket nem ismersz.


Tovabba javaslom az oldal egyeb tartalmat is, peldaul hogy bejelölheted, mely filmeket lattad, ertekelheted öket, tovabba az oldal is ajanl neked.


Jo szorkozast es böngeszest!

2013. márc. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségedet, valami ilyesmire gondoltam:-)
2013. márc. 27. 06:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!