Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplókban mikor van ez...

Vámpírnaplókban mikor van ez a "Klaroline" jelenet?

Figyelt kérdés

[link]


Melyik részben van ez?


2013. márc. 28. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Melyik képre gondolsz?


Az első 3 kép 4x17, az biztos.

2013. márc. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 FannaL ***** válasza:
Itt egy nagy csomó gif (vagy mi az) van. Lehetetlen kideríteni melyiket akartad kérdezni.. :D
2013. márc. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Háát a legtöbb jelenet szerintem a legutóbbi részből van!5x11-ből,ami iszonyú király volt!!!!Nézd meg ha még nem láttad!!!!!!:D Klaus és Caroline végre!
2014. jan. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 FannaL ***** válasza:

már nem azért, de ez tumblr, és a #klaroline címkén van szóval itt minidg változni fognak a képek

egyébként én is örültem neki, de még mindidg nem tudom elhinni, hogy egy ennyivel elvarrták a Klaroline szálat és kész vége, meg azt is, hogy a TVD-t és a TO-t most már teljes mértékben elszakították és nem lesznek "ugráló" szereplők.. :(

2014. jan. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miből gondolod,hogy ennyi és ezt így elvarrták?Szerintem azért még lesz egy két áthallás a két sorozat között.És biztos hogy Caroline nem utoljára volt együtt Klaussal:::!!! :D
2014. jan. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!