Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bleach-A Kira meghal?

Bleach-A Kira meghal?

Figyelt kérdés

nem értem,mivel Orihime meggyógyítja simán vagy ott a 4. osztag.De akkor most halott vagy él?(a Quincy-s résznél)

én nem hiszem hogy meghal,valaki tudja biztosra?



2013. márc. 28. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ugye jó darab kiszakadt a testéből, Orihime nem volt ott h meggyógyítsa, a 4. osztagból a kapitányon kívül sztem nincs olyan aki ilyen sérülést meggyógyítana és azt mondták h eltűnt a reiatsuja illetve Rose is arra tett utalást h Kira meghalt (mikor az egyik quincyvel harcolt). Ha meghalt én bánom, mert vicces volt a shikaija és sokkal többet kilehetett volna hozni belőle. De hát Kubo az ilyen karaktereket megöli, az olyan agyonhasználtakat meg mint pl Byakuya életben hagyja, ráadásul úgy h megrajzolja a búcsúját... A Bleach egy nagy raklap szar lett.
2013. márc. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja szerintem is,meg kellett is volna Kira mert jófej volt,de miért pont ő? ott valtak a tisztek.
2013. márc. 29. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!