Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akik nézik a Jóban rosszban...

Akik nézik a Jóban rosszban c. sorozatot, azoknak mennyi az IQ-juk?

Figyelt kérdés

2013. márc. 28. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Valószínűleg több mint neked. Az alapján megítélni valaki IQ-ját, hogy milyen sorozatokat néz a tévében, ráadásul egy bizonyos műsor nézőit egy kalap alá venni és általánosítani, igen alacsony intelligencia-szintre utal.
2013. márc. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez tényleg valószínű, sajnos nekem elég alacsony az IQ-m. Köszönöm szépen a választ!
2013. márc. 30. 02:24
 3/6 anonim ***** válasza:

:D oké... Én néztem régen, de az utóbbi időben idegesített a sok "furcsaság" benne. Attól függetlenül nem ítélem alacsony IQ-júnak azokat, akik nézik..

Ez egy vicces kérdés, én azt mondanám, hogy ELTÉRŐ a JB-nézőn IQ-ja.

2013. márc. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

A Jóban Rosszban egy sorozat, vagyis szórakozás. Olyan mint a filmek, illetve a többi sorozatok.

Akkor ezek szerint mindenkinek alacsony az IQ-ja, aki szereti a filmeket/sorozatokat? Attól, hogy neked nem tetszik a témája az még nem azt jelenti, hogy valaki nem értelmes csak azért mert nézi.

Eggyet kell értenem az 1. válaszolóval, mert a kérdésed alapján te sem lehetsz valami értelmes ember.


De hogy válaszoljak a kérdésedre: A JR nézői IQ- ja valószínűleg változó :))

2013. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem állítottam, hogy alacsony az IQ-ja a nézőknek. Olvasd el még egyszer a kérdést. Megkérdeztem mennyi az IQ-juk.

Figyelmetlen vagy. Leülhetsz. Egyes. (De igazad van, tényleg erre hajaz a kérdés.)


Ettől függetlenül egy agyatlan xarnak tartom a sorozatot, a nélkül, hogy komolyabban belenéztem volna. Egyszer 5 percig néztem - gondolom még márciusban amikor a kérdést feltettem - és abból az 5 percből az jött le, hogy ez egy szörnyen primitív sorozat, de a legeslegalja Barátok köztnél is gagyibb, primitívebb.


Egyszerűen az jutott eszembe, hogy ezt a xart kinek írják a forgatókönyvírók. Ledöbbentett az az 5 perc. Azóta láttam "Dénes atyát" egy riport műsorban. Ez az ember annyira öntelt egy fa*sz, talán még a Fenyő Ivánnál is önteltebb, ami már teljesítmény. Nem igazán értem, hogy ezek a majmok akik ezekben a bugyuta sorozatokban szerepelnek, hogy hihetik el azt magukról, hogy tehetséges színészek, hogy az emberek szeretik őket és hogy hogyan gondolhatják azt, hogy bármi hasznos van a szörnyen rossz "színészetükben".


Attól, hogy nézed, még nem feltétlenül kell butának lenned. Csak elég "sanszos". Ezt a beszólásod miatt is gondolom. :)

2013. júl. 4. 06:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sem nézem. Csak muszáj volt válaszoljak erre a kérdésre mert szúrta a szemem...

És az jött le, hogy arra érted ezt a kérdést hogy hülyék azok akik JR-t néznek. És szerintem te is arra értetted, csak utólag mondod hogy "nem értelmezted jól a kérdést".

2013. júl. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!