Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Dwayne Johnson jó...

Szerintetek Dwayne Johnson jó lenne Terminátornak?

Figyelt kérdés
Mármint nem Schwarzenegger helyett,csak úgy,mint egy újabb típus,mint t-1200-s pl. .Csak mert ő is tud olyan gonoszan nézni és elég izmos is hozzá.

2013. márc. 30. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
NEM!
2013. márc. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Még a Skorpiókirály időszakában jó volt, de mostanra már túlontúl izmos lett. Így a skynetnek nagyon sok anyagot kellene felhasználnia a külső megalkotásához, így költséghatékonyság szempontjából nem lenne a legjobb választás.

De az biztos hogy félnék tőle, szóval alapvetően jó lenne terminátornak.

2013. márc. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 AccountManagerkovács ***** válasza:
Túl sok bugyuta filmben játszott, szerintem nem lenne hiteles. A külseje megvan hozzá, de nincs meg benne az a gépiesség, az a hidegség, amit Schwarzi beletett az eredetibe.
2013. márc. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem borzalmas szinész, mondjuk Schwarzenegger se a legjobb:) az egész film alatt ugyanolyan képet kellet vágnia szóval nem hiszem hogy nehéz szerep
2013. ápr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ő is mereven tartja az arcát és ilyen robotszöveget is be tudna magolni..
2013. ápr. 14. 15:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lenne.. Színésznek tényleg nem túl nagy eresztés és egy ilyen szerep jól állna neki meg még a külseje is jó egy Terminátornak... Bár Goldberg lenne Arnold után a best...
2013. jún. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!