Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor fog fojtatódni a Bleach?...

Mikor fog fojtatódni a Bleach? Lesz folytatása a Bleachnek?

Figyelt kérdés

Nagyon sok mindent olvastam már magyar oldalakon, de mindenki mást mondd, meg amúgy is elég régi topicok, hozzászólások, és válaszok voltak. Valami frissebbet szeretnék, valami amit tudtok, sajnos én nem tudok utánajárni a külföldi oldalakon, mert abban nagyon béna vagyok ^-^

Nagyon megköszönném ha legalább 50%-os biztosságal írnátok a válaszaitokat! Thx ♥



2013. márc. 31. 15:01
 1/5 A kérdező kommentje:

*folytatódni

Am csak azért írtam ki mert a legtöbb helyen azt olvastam hogy idén március közepefele kellene lennie a folytatásnak, de mivel ennek semmi jelét nem látom, ezért gondoltam hogy akkor már lehet hogy biztosabbat tudtok írni így...

2013. márc. 31. 15:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még megvárják, hogy a manga véget érjen, és csak aztán lesz anime (a fillerek elkerülésének érdekében).
2013. márc. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És a manga kb. mikor fog véget érni? :$
2013. márc. 31. 19:56
 4/5 anonim válasza:
5-10év? nem tudom, valami ilyesmire emlékszek. de lehet hülyeséget mondok
2013. ápr. 6. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet 2 év, lehet 10 év, ameddig Kubo húzza.
2013. ápr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!