Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hány Nikki Haet-es könyvet...

Hány Nikki Haet-es könyvet adtak ki?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy van már Heat Wave, Naked Heat, Heat Rises és Frozen Heat, de most hallottam egy új részről, aminek a címe: Deadly Heat. A Castle sorozatban csak négy könyvről van szó, amit Richard Castle írt, így meglepett, hogy lehet szó egy újabb könyvről. Ha van róla infótok, légyszi, írjátok!

#Castle #Nikki Heat könyvek
2013. márc. 31. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt tudom hogy Mo.n kiadták az első 2-t de gondolom ezt te is. Na a lényeg h szerintem minden évben kiadnak egy könyvet(Castle minden évad alatt ír egyet.)

2 helyen is láttam h 2013 szeptember 13 án adják ki (akkor már a 6. évad lesz) Amerikában szóval azt a könyvet a 6. évadban írja (!ez azt jelenti h valószinüleg lesz 6.évad!) :)

remélem segítettem :D

2013. ápr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok: igaz hogy Heat Wawe+3 könyvről volt eddig szó (valami szerződés az 1. évadból én nem értek ehhez) de bíztos lesz még ezek szerint :)
2013. ápr. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
először egyet írt, aztán a szerződésben volt szó még háromról=4 könyv!
2013. máj. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!