Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valami jó sorozat?

Valami jó sorozat?

Figyelt kérdés
Imádom a Kaliforgiát, Nancy ül a fűbent (Spangli), Shamelesst, 90210, Gossip Girl, Suburgatory, Szökés. Valami hasonlóan jó sorozatot tud valaki?

2013. ápr. 1. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyanok is jók, amik ennél sokkal jobbak?
2013. ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, mondhatod :D
2013. ápr. 6. 10:19
 3/7 anonim válasza:
pretty little liars :)
2013. máj. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én a Dextert nézem most :D nekem tetszik.
2013. júl. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem a dexter túl véres, a pll nem jön be. esetleg még valami ötlet?
2014. febr. 2. 17:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Sherlock - Nyomozós,a régi történetek lettek feldolgozva,és a mai világban játszódik (nagyon szuper,szerintem tetszene:)

Skins -Angol tinédzserekről szól,és az 'átlagos' mindennapjairól. Ha szereted a tini történetek akkor neked való

Doctor Who -Sci-fi. Van benne űrlény,időutazás,doktor. Az időben utaznak egy telefonfülkével (TARDISSAL) és bármelyik évben járnak,velük jár egy konfliktus is Hát nem mindenkinek jön be,de nekem nagyon tetszet (10.)

Hannibal- Krimi sorozat,gyilkolászós,de annyira nem durva.

Semmi közepén- aranyos sorozat,egy amerikai család hétköznapjairól szól,de nem olyan mint a 'Jim szerint a világ' meg amik a Comedyn mennek.

American Horror Story- 3.évad van,de egyiknek sincs köze a másikhoz. Egy horror történetet mesél a sorozat egy évadban. Ez is ilyen mai tiniknek való,van benne románc,meg ilyesmi,de nem olyan mint a Teen Wolf,vagy az ilyesmik...

Kb ennyi:)

2014. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
életem értelmei :D
2014. febr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!