Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe annak a horrorfilmnek?

Mi a címe annak a horrorfilmnek?

Figyelt kérdés

Jó néhány évvel ezelőtt láttam egy horrorfilmet, amit szívesen megnéznék újra de nem tudom a címét és azok sem emlékeznek rá, akikkel anno néztem.


A történetből rémlik néhány fontos elem:

Az elején egy kisfiú rohamszerűen madárcsicsergést hall és szörnyen fájlalja a fejét. Egy ilyen rohama után kórházba szállítják és agyműtétet végeznek rajta, melynek során emberi maradványokat találnak az agyában. Lett volna ugyanis egy ikertestvére, de az nem tudott rendesen kifejlődni és nem született meg. Felnővén könyveket ír szörnyű gyilkosságokról, amiket az elborult elme titokban meg is csinál.


Ennyi rémlik belőle, halványan dereng ahogy megnyúzza egy fontos ember nejét, de ez már nem biztos. Sajnos a vége sincs meg, mert még gyerek voltam és belealudtam. Remélem valaki tud majd segíteni, mert már a környezetemet is nagyon izgatja, hogy mi lehet ez a film és én is szívesen újranézném. :)



2013. ápr. 2. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:
futeee emlékszem de a címét én se tudom :DD ha eszembe jut leírom !
2013. ápr. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Halálos árnyék
2013. ápr. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2013. ápr. 2. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!