Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz Castle 6. évad?

Lesz Castle 6. évad?

Figyelt kérdés
És nálunk mikor jön a 4.évad?
2013. ápr. 2. 10:33
 1/8 anonim válasza:
Egyelőre még nem rendelték be, és ez nem is meglepő, hiszen az utóbbi időben 18-49-ben sokat csökkent..Viszont elég valószínű, hogy lesz 6. évad is, mivel az abc eléggé szenved a 22:00-ás sorozataival és a Castle egy biztos pont a korosztályos hanyatlás ellenére is.
2013. ápr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Azért a 10 -12 M-s nézetség nem rosssz. Jelenleg az ABC legsikeresebb sorozata. Amúgy én a 4. évad után nem vártam az 5.-t mert az elég gyengusz volt. Viszont az 5. k. jó!
2013. ápr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lesz.

Stana (Beckett) azt nyilatkozta, hogy szerinte még sok évad lehet, ő szereti, de Nathan (Castle) azt mondta, hogy szerinte 6-7 évadnál nem lehet többet kihozni belőle. Tehát a 6. és talán még a 7. évad is már-már biztos.

Remélem lesz még 8-9-10 és rengeteg évad :)

Kedvenc :)

2013. ápr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lesz, mert még csak az 5. évadban kezdett járni a két főszereplő, és ha 4 évig vártak erre a kapcsolatra, akkor komoly lehet a dolog. Nálunk a negyedik évadot szinkronosan most nyár végén, ősz elején fogják adni.
2013. máj. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Biztosan lesz 6. évad. Egy ilyen vég után nem lehet, hogy ne legyen! :) De remélem, hogy max. a 7. évadnál megállnak majd, már ez az 5. is elég fáradt volt. Nem szeretnék olyan rossz szájízzel maradni, mint a House után, ahol a 8. évad már tiszta kínlódás volt.
2013. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen biztos, hogy lesz. Már berendelték, szeptember közepe-vége felé kerül adásba. :)
2013. jún. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
lesz :DD
2013. jún. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2013. szeptember 23 jön ki angol szinkron magyar felirat én úgy tudom.
2013. aug. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!