Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok színvonalas lehetőleg...

Tudtok színvonalas lehetőleg középkori fantasy sorozatokat? Többi lent

Figyelt kérdés

Sosem néztem előtte sorozatot, de rákaptam a Merlin kalandjaira. Egyszerűen imádom végignéztem mind az 5 évadot még az utolsót is ami ugyebár még nem jelent meg magyarul.

Szeretnék nézni valami hasonlóan jó fantasyt. Nem kell nagy költségvetésűnek lennie annak külön örülök ha nem 1.000.000 évados és évadonként 999.999.999 részes, hanem normál keretek közt mozog (merlin évadonként 13 részes)

Ja és nem vagyok igazán vámpírpárti

14/l



2013. ápr. 2. 13:29
 1/10 HalkHogen ***** válasza:
100%
Trónok harca
2013. ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg próbáld meg a Legend of the Seeker-t. Nekem bejött, anno még a Merlinnel együtt kezdtem nézni. Pfú, 5 éve?! :)
2013. ápr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm megpróbálom ezeket
2013. ápr. 2. 13:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is a Trónok Harcát ajánlom, szetintem sokkal jobb, mint a Merlin :)
2013. ápr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
még egy pluszkérdés. melyikben van romantikus száll? nem szeretem ha egy film csöpög de jó ha van ilyen oldala
2013. ápr. 2. 20:36
 6/10 anonim ***** válasza:

A Legend of the Seeker-ben van romantikus szál.

(Ja, és én feliratosan néztem, nem tudom, a szinkron milyenre sikerült.)

2013. ápr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nos, a Trónok Harcában... háát, végül is mondhatjuk, hogy van szerelem, de ne olyanra gondolj, mint mondjuk a Twilight és társai. Amúgy kicsit húzós a sorozat, ugyanis van benne elég sok felnőtt jelenet is, de én is 14 évesen kezdtem, szóval ha kicsit komolyabb a felfogásod, akkor ez is tetszeni fog. :D
2013. ápr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, elég sok "felnőtt jelenet" van a Trónok harcában. Nem véletlenül "18 éven aluliak számára nem ajánlott" besorolású :)
2013. ápr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ahogy megláttam a kérdést, gondoltam írom, hogy Merlin... de megnyitottam és láttam, hogy azt nézted :D úgyhogy én is a trónok harcát ajánlanám.
2013. ápr. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mario Girotti válasza:

7

Ja, a Twilightnál csak jobb szerelmi szálak vannak a Trónok harcában (kivéve talán a 7. és 8. évadot).

2021. júl. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!