Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki mit gondol a Szulejmánról?...

Ki mit gondol a Szulejmánról? (RTL klubbon megy) Jöhet hideg meleg.

Figyelt kérdés
És még azt szeretném kérdezni, hogy ha valaki tud egy internetes oldalt ahol meglehet nézni az összes részt és ha lehet magyarul akkor írjatok. Előre is köszi.

#RTL Klub #Szulejman #sorozatok az RTL klubbon
2013. ápr. 2. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon jó megható sorozat amiben betekinthetünk a múltba azon belül a törökök életmodjába!!
2013. ápr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
46%
Nekem az a bajom vele, hogy a két főszereplő nem szimpatikus. Főleg Hürremtől ráz ki a hideg, nekem nagyon tenyérbemászó és ez a Hürrem név se tetszik. Amúgy nem lenne rossz sorozat.
2013. ápr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is jó. Bár én néha összekeverem a szereplőket.
2013. ápr. 3. 16:28
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
én nagyon szeretem a sorozatot viszont hürremmel nem vagyok kibékülve ahogy néz sok embere mintha kiakarná nyirni viszont a magyarhang jóválasztás és nagyon szép a története is csak nem értem hürremet hogy miért utálmindekit
2013. ápr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem.


Amúgy Hürrem helyében én sem szeretném őket, kinyírták a családját, elhurcolták, köcsögök voltak vele, most meg mindenki szervezkedik ellene, főleg Mahidevrán.

2013. ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó a sorozat, és aki a brazil szappanoperákhoz hasonlítja, annak fingja sincs erről a sorozatról! Színvonalas, szépek a kosztümök, igényesek a díszletek, jók a színészek és izgalmas a sztori!
2013. ápr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem és a szereplők is jók. Nekem mindegyik szimpatikus és élethűnek tűnik. Várom mindig a következő részt, de ez a pocsék rtl úgy elhúzza, szóval őket utálom egyedül...
2013. ápr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!