Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen ázsiai romantikus...

Milyen ázsiai romantikus filmeket tudtok?

Figyelt kérdés
Főleg olyanokra vagyok kíváncsi amik középiskolásokról szólnak.Ilyen pl a 100 days with mr. arrogant vagy a my little bride:)
2013. ápr. 3. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Még nem láttam,de azt hiszem a Love Ghost ilyesmi. Igaz,ez horror alapjában véve,de romantikus.
2013. ápr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Windstruck, A millionaire's first love (ezek koreaiak)

The mistress, A very special love és You changed my life(ez a kettő összetartozik),One more chance, No other woman (ezek fülöp-szigeteki filmek)

2013. ápr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem olvastam el alaposan a kérdést! Amiket írtam, azok nem középiskolásokról szólnak.
2013. ápr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akai ito, Koizora (a film, de van sorozat is), Ichi rittoru no namida, Kimi ni todoke (bár az anime jobb), High School debut, Runway Beat(nem kimondottan szerelmes, de az is van benne)

mind japán.

2013. ápr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!