Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a Földatlasz című film...

Mi a Földatlasz című film tanulsága, mondanivalója?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy érted Felhőatlasz?
2013. ápr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Föld-atlasznak talán az, hogy megtanuljuk, hol-merre vannak a nagyobb városok, hegyek, folyók, stb.


Ellenben a Felhőtlasznak személytől függően rengeteg mondanivalója lehet. Talán a legfontosabb, hogy egy előítéletekkel/egoizmussal (rasszizmus, homofóbia, kapzsiság, emberi jogok semmibe vétele, stb.) teli világban mindig van esély megtalálni azt, amit keresünk. Persze nem mindig sikerül. De lesz majd új esély...


De addig ahogyan én olvastam, mindenki másképpen értelmezte.

2013. ápr. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most néztem meg, számomra semmi. Unalmas volt, pedig se nem szűklátókörű, se nem fantáziátlan nem vagyok, de ez a sokszálon futó erőltetett cselekmény nekem nem jött be. Ennél sokkal jobb gondolkodtató filmek vannak.
2013. ápr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, amúgy igen felhőatlaszra gondoltam csak nem az jött ki.
2013. jún. 10. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!