Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a Disney megvette a Lucasfilmet?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy voltak akik nem örültek a hírnek. Még az amerikai fanok sem! Olvastam valahol angolul, hogy sokan izgulnak azon, hogy az új Star Wars filmek nem lesznek elég jók, mert a Disney elég sok bugyuta filmeket, sorozatokat készített. Volt amelyik azt írta, hogy elég nevetségesnek találja, hogy a Disney mindent megvett (Pixar, Marvel). Ha az összes céget megvenné (pl. Warner Bros, stb.) akkor minden Disney-ből állna, és mindenhol Miki egér pofája vigyorogna. Volt, amelyik szerint Disney egyenlő Oroszországgal, mert mindent bekebelez.

2013. ápr. 4. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezzel nem lenne semmi gond, csak a Disney sorra csinálja a hülyeségeket. Először a The Clone Wars sorozat kapott kaszát, most meg bejelentették, hogy megszüntetik a LucasArts-ot.
2013. ápr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem értek egyet az előzővel,szerintem jó filmek lesznek belőle......

hiszen az avengers és a többi is elég jó film lett,úgyhogy szerintem jó lesz.

2013. ápr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sokat várok tőle, viszont már csak azt nem értem, hogy lehet az, hogy annyira híres a cég, de a Disney csatornán lévő műsorok (már bocsássatok meg) egy kalap szart se érnek. A színvonal elég eltérő..
2013. ápr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon nem tetszik!

Alapvetően nem lenne baj,de nagyon barom dolgokat csinálnak.

Eddig semmi bajom nem volt a disney-vel,de most a k...a anyukat.

Először a Clone Wars (sikeres sorozat)

Utána az sw játékok készítésének leálítása .

Majd a lucas arts és animation megszüntetése.

Mindezt az új trilógiáért, most már isszónyú jóót várok, de félek csak az iszónyú lesz!

2013. ápr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4%
Jó hír lenne, ha annak a barbár Lucas-nak nem lenne beleszólása a három új filmbe.
2013. ápr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó!

,,Barbár" ?

Megőrültél?!

Ő találta ki az egészet,nélküle nem lenne star wars univerzum. A 7. részbe sem kezdhetnének bele,ha ő nem talája ki!

Már nem azért de biztos többet csinált mint a disney inkább ők a barbárok! Lucas arts,lucas animation eltörlése,éphogy ,csak megszerezték a jogokat. ezzel persze a clone wars-t és az 1313-t is eltörölték!

A 7.epizod meg... Remélem kelemesen fogok csalodni legalább azon.

2013. ápr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Előzőnek mindenben igaza van.

Főleg Lucasról nemkéne ilyeneket mondani........

2013. ápr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Lucas valóban kitalálta a Star Wars-t és ezzel tényleg maradandót alkotott, 35 éve. Viszont amit azóta művelt ezzel a kultikus sorozattal az gyalázat. A rengetek felújítás, plusz felesleges jelenetek, a történet variálása nevetséges. Az új trilógia: Jarjar, midikloriánok, tényleg kellettek?! Nem beszélve arról, hogy engedélyezte ennek a hányásnak az elkészülését: [link]

Az arc tökéletesen ért ahhoz, hogy hogy tegye tönkre a legendát.

Megemlíteném még, hogy a magasan legjobb részt, a Birodalmat nem is ő rendezte, pedig ez a rész tette igazán naggyá a trilógiát. Köszönjük Irvin Kershner!

2013. ápr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát az egyszer biztos, hogy a 4. 5. 6. résznek a nyomába sem fog érni. Szerintem szarabb lesz sokkal de sokkal az első résznél is. És igaz a Disneynek sok rossz filmje van. Disney csatorna meg... Szóval az erőben nagy zavar lesz. :SS :(
2013. ápr. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet más rendezte az 5. epizódot,de a történetett és a forgató könyvet Lucas írta!
2013. ápr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!