Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A HIMYM-ből melyik az a rész...

A HIMYM-ből melyik az a rész mikor Lily bevallja Ted-nek a tetőn, hogy néha legszívesebben nem lenne anya, és lelépne?

Figyelt kérdés
Annyit tudok h a 8.évadból vmelyik rész...

2013. ápr. 4. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Jó keresgélést! Szerinted mások honnan tudnák,ha nem a keresőből? Egyébként fél percembe tellett,hogy utánanézzek.

2013. ápr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8x13
2013. ápr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi...Amúgy meg senki nem kért rá h pont Te nézz utána ennek,lehet h más szívesebben válaszolt vna.Ja,képzeld én is szoktam másoknak keresgélni de nem fél percig,legalább negyed óráig :(
2013. ápr. 4. 15:29
 4/6 anonim ***** válasza:

"Ja,képzeld én is szoktam másoknak keresgélni de nem fél percig,legalább negyed óráig :("


Épp ezért írtam le,semmiből nem állt volna neked sem utánanézni. Amúgy tényleg bocs,hogy segíteni próbáltam,nagyon kiábrándító élmén lehetett számodra.

2013. ápr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mondtam h "Köszi" nem??

És elhiheted h komolyan is gondoltam...

És azért kértem itt segítséget,mert én sehogy sem találtam meg ezt a részt,elhiheted nekem h nem egyből erre az oldalra jöttem megkérdezni xĐ

2013. ápr. 4. 16:09
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaa amúgy meg azt kihagytam,hogy nagyon sokan írnak még rajtam kívül legalább ilyen szerinted nevetséges kérdéseket a sorozattal kapcsolatban:)
2013. ápr. 4. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!