Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Dexterben a 4. évadban...

A Dexterben a 4. évadban miért hívják szentháromságnak az új sorozatgyilkost?

Figyelt kérdés
mármint mit jelent h hármasával öl? mert nem nagyon látom ezt a hármast... nem nagyon értem valaki magyarázza már el kérem

2013. ápr. 5. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

én angolul néztem meg az összeset, de már rég vége van az utolsó évadnak, és még pár hónap az újig.

Nem tudom már ki van a 4. évadban pontosan, de ezek szerint trinity az. úgy rémlik hogy amikor eljön a ciklusa, akkor mindig 3 nőt öl meg.

2013. ápr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


A cikk szerint a gyilkosságok hármas mintázata alapján kapta a nevet. Ha nem is 3 ember hal meg, akkor is van 3 dolog ami összekapcsolhat 1-1 gyilkosságot. Például az első három áldozatnál hamvakat szórt szét. Ez egy olyan jellegzetes nyom amivel össze lehet kapcsolni az eseteket.

2013. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

a ciklus? mennyi időközönként van?


milyen egyedi dolgok kapcsolják össze még tudnál pár példát még mondani? légyszi

2013. ápr. 5. 22:44
 4/8 anonim ***** válasza:
fu hát azt nem tudom már, ahoz meg kéne nézni újra, rég volt. De emlékszem hogy valahány év mindig eltelt közöttük
2013. ápr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem hagytad félbe az évadot? Ha végignézed akkor az egész átlátható és megérthető, hiszen ezeket az infókat is onnan tudják az emberek hogy benne volt, vagy megjelenítve vagy a nyomozás során felderítve.
2013. ápr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Azért hívják Trinity-nek, mert három embert öl meg azt hiszem minden évben. az első mindig egy fiatal lány, a kádban elvérezve, a második egy anya, akit arra kényszerít, hogy leugorjon vhonnan magasról, így öngyilkosságnak tűnik, a harmadik pedig mindig egy férfi, akinek szétveri a fejét kalapáccsal. És ez a ciklus ismétlődik folyton
2013. ápr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazából nem is illik rá a szentháromság név,de ez majd csak az évad vége felé derül ki,úgyhogy nem spoilerezek...
2013. ápr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

érdekel még?

Vannak ugye a ciklusai. Bizonyos időközönként megöl 3 embert ( általában nőket). A gyilkosságokat mindig megelőzi az, hogy elrabol egy 10 éves kisfiút. A halálokhoz visszatérve: 1, elvérzik a kádban 2, kiugrik egy épületből 3, agyonverik . Ez a családjára vezethető vissza de azért ilyen sokat nem spoilerezek :)) ( tuti így van, most fejeztem be a 4. évadot)

2013. ápr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!