Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha lehetne választani Vasember...

Ha lehetne választani Vasember vagy batman lennél inkább? Miért?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 13:28
1 2
 1/11 Roxi65 ***** válasza:
31%
Vasember.:) Mert az erején kivül humora is van :):DD
2013. ápr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Tony Stark király arc és még zseni is, Bruce Wayne meg csak egy karót nyelt gazdag pö.cs :D
2013. ápr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Attól függ... Bruce Wayne és Tony Stark is beleszámítanak, vagy csak a szuperhős alteregójuk?
2013. ápr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A személyiség is benne van.:) én inkább a vasembert választanám bár nem tudodm:DD
2013. ápr. 7. 13:09
 5/11 Fuxreiter.Jack ***** válasza:

nagyon jó kérdés! most én különválasztom a szuperhős alteregót és magát az embert.

Tony Stark: Alkoholista meggondolatlan milliárdos, aki csak azért harcol,hogy szeressék. Nincsenek valós céljai, csupán a tiszteletért és a szeretetért harcol.

Bruce Wayne: Depressziós, üldözésmániás milliárdos. Tony-val ellentétben van célja. Célja bosszútállni szülei gyilkosán, aki nem egy személy hanem maga a negatív tényező a világunkban, maga a gonosz.

Vasember: A filmekben gyakran említik a páncélt "vasember fegyvernek" , ez is sugallja,hogy igazából nem Tony harcol, ő csupán irányít. A páncél miatt Tony testi épségi szinte sosincs veszélyben (vannak kivételek) ,csupán a páncél van kitéve fizikai sérüléseknek. Vasember nagyon sokat segített az emberiségnek találmányaival, de ártott is mivel ez egy "fegyver" ami ugyan úgy emberi életeket olt ki ,ha talán más próbálja a technológiát felhasználni (lásd első rész).

Batman: Talán magáról Batman-ről a legnehezebb beszélni, állandóan valami új bosszú hajtja, és az ő tettei néha meg veszélyesebbek is az emberekre nézve. Az ő találmányai szinte semmit nem segítenek az emberiségnek, és semmit sem rontanak. Tony-val ellentétben ő ki van téve extrém körülményeknek fizika terén. Ám,hogyha kikiálltják bűnösnek inkább bezárkózik a kastélya keleti tornyába, és évekig gubbaszt, persze ha ez Tony-val esne meg ő nem heverné ki ,mivel már említettem ő csupán az emberek szeretetéért harcol.


Sajnos mindkét karakter mögött megvan a rossz családi háttér, akár az ember feletti képességek hiánya. Dönteni alig tudok,de hogyha muszáj lenne akkor az egészségügyi állapot és a lelki megrázkódtatás miatt inkább Tony Stark/Vasember.

2013. ápr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én azért nem válaszoltam, mert nem igen tudtam szavakba önteni, hogy mit is gondolok, de az előző válaszoló megoldotta. :D


Ezért én is inkább Vasember felé húzok... de Tony életvitele így se túl szimpatikus és hozzám illő. Ha tehetném, akkor csak a páncélját venném fel, de az ő életét nem.


Habár... ha tényleg ő lennék, akkor az ilyesmik nem zavarnának, mivel akkor nem is tudnám, hogy én, mint önmagam, milyen vagyok... mert hát akkor Tony lennék, és az ő agyával gondolkodnék.

2013. ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
én már lassan két hete ezen agyalok:DDD hála az apás estének:'DD És igazából én is inkább vasember de nem tudom megmondani miért:DDD
2013. ápr. 11. 17:20
 8/11 anonim válasza:

NANANNANANANANANANANANA BAAATMAAAAN!!!

Batman a legjobb.

2013. ápr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Fuxreiter.Jack

Az nem fegyver , hanem egy ''ultramodern protezis ''. :D

2013. ápr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én Anakin Skywallker lenék :D
2013. ápr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!