Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Halálfutam 3 az most melyik...

A Halálfutam 3 az most melyik résznek az előzménye ha előzmény egyáltalán?

Figyelt kérdés
Nem áll nekem össze

2013. ápr. 7. 00:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már régen láttam az első 2 részt, de úgy emlékszem,h az elsőben még Jason Statham volt a főszereplő és az volt,h megölték a családját, rákenték a balhét és így került a börtönbe ahol a halálfutamot rendezték és ő versenyzett Frankenstein néven, aztán a végén megszöktek. A 2. részben már más szereplők vannak, a főszereplőt egy bankrablás után sittelik le és így kerül a halálfutamba plusz meg is zsarolják h versenyezzen. A film vége felé kigyullad az autója és csúnyán összeég, mindenki azt hiszi h meghalt, de a film legvégén ő lesz a maszkos Frankenstein aki beszáll a halálfutamba. A 3. részre egyáltalán nem emlékszem, de ha minden igaz akkor az ott kezdődik ahol a 2. végződik.
2013. ápr. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
nem a tartalomra volt kíváncsi! nézd meg mind a hármat ebben a sorrendben: 2.rész, 3.rész, 1.rész
2013. ápr. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tudsz olvasni, akkor látod,h a kérdésre -is- válaszoltam...
2013. ápr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!