Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van valami jó marihuána...

Bruno11 kérdése:

Van valami jó marihuána ellenes filmet, ami komoly és valós és jól bemutatja a rossz oldalát?

Figyelt kérdés
Lehet kis kampányfilm, rendes film. Bármi ami hatással tud lenni az emberre mint pl: A Transpotting című film.

#drog #függőség #marihuána #kábítószer #ellen #drogellenes #marihuánaellenes
2013. ápr. 7. 10:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egy kosaras naplója
2013. ápr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. ápr. 7. 10:56
 3/16 anonim ***** válasza:
Karesz végakarata. Mondjuk ez nem csak a marihuána ellen szól hanem más drogok ellen is.
2013. ápr. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Az utolsó belövés

(Gridlock'd, 1997) [link]



Rekviem egy álomért

(Requiem for a Dream, 2000) [link]


Traffic

(2000) [link]


Káros szenvedélyek

(Dangerous Parking, 2007)

[link]

2013. ápr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 an00nym ***** válasza:
100%

persze... a világ legsokoldalúbb gyógynövényének mutassuk csak be a rossz oldalát, azt 2-3oldalnyi elenyészű jelentőségű káros hatást, ami eltörpül az akár 100 oldalon keresztül ecsetelhető gyógyhatások mellett

mondjuk nyilván az olyan eltúlzott baromságokra gondolsz amikre semmi tudományos magyarázat nincs csak megilyeszti az embereket


a Karesz végakarata a legnagyobb baromságok egyike amit életemben láttam, annyira tudománytalan és manipulatív hogy arra szó nincs


inkább olvass ha tájékozódni ha valódi információra vágysz:

[link] -rövid

[link] -hosszú


én egyetlen jó filmet találtam róla:

http://www.youtube.com/watch?v=hMM_T_PJ0Rs

2013. ápr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

öhhm nem tudom lehet h ebben nincs marihuána de úgyrémlik h van viszont a legjobb "hogyan teszik tönkre a drogok az életünket film" és az a címe h Betépve (Blow)

Johnny Depp a föszereplő :)

2013. ápr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A Trainspotting hol marihuána ellenes? Esetleg heroin ellenes, de még annak is megmutatja a jó oldalát is.
2013. ápr. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Igen a Transpotting nem az csak úgy értettem, hogy komoly film. Én csak azt az egy drogos filmet láttam, Sose nyúltam még tiltott kábítószerhez(nem is tervezem)de mégis hatással volt rám a film mikor láttam. Azért kérdeztem mert a barátaimat akarok megmenteni akik még menthetők vagy hajalmosak. Fél éve kezdődött az egész amikor ketten kipróbálták, majd mást is rábeszéltek aztán ők vettek az esi partihoz mindig és rászoktak. 7 barátom van és ebből 5 már a keményebb drogoknál tart amikor van rá pénze(mefedron,speed,laszti,stb). Ketten csak minden nap szívnak. Csak az gáz, hogy egyedül maradtam, még rajtam kívül volt egy a társaságból aki kifejezetten drogellenes volt fr az is ahogy egyet beleszívott
2013. ápr. 8. 19:23
 9/16 A kérdező kommentje:

folytatom bocs véletlenül kattintottam

Na szóval egy barátom volt aki még ilyen drogellenes volt mint és és amióta egyszer szívott már ő is mindennap pedig mindig azt mondta minden fejbe dől el.

2013. ápr. 8. 19:24
 10/16 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírási hibáért is nem tudtam kijavítani.
2013. ápr. 8. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!