Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok még ilyen jó filmeket...

Tudtok még ilyen jó filmeket mondani mint pl: Brave story Laputa, Vándorló palota, tales from eartsea? Laputa a kedvencem majd brave story majd vándorló, majd earthsea.

Figyelt kérdés

egyszerüen isteniek ezek a filmek kom. még soha nem látam ezeknél jobbakat. tudtok még?


14f


2013. ápr. 7. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Ezek Studio Ghiblis filmek (ha jól írom :p), Hayao Miyazaki művek. Keress rá. Amúgy Chihiro szellemországban, Szentjánosbogarsk temetöje, Totoro (imádtam), Like the clouds, like the winds... Stb, stb. A Ponyot nem ajánlom, ahhoz már túl idős vagy. :p

Amúgy bármelyik Miyazakis film isteni. :) Jó az izlésed! :) Jó filmezést!

2013. ápr. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Elnézést,hogy közbeszólok,de ezek nem filmek,hanem animék.
2013. ápr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Igen,tény, ezek animék. Sztem aki ilyesmit néz, az tisztában van vele. Ellenben nem sorozatok, úgyhogy simán belefér a film megnevezés.


Hozzáteszem segítséget kért, és nem okoskodást. Máskor legalább valami értékes tartalmat is tegyél a megjegyzésed mellé.


Üdv: Az első kommentelő

2013. ápr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy szükséges volt ez a fölényes hangnemben megírt válasz. Csak mondtam,mindenféle kötekedés nélkül,hogy nem filmek. És nem beszéltem sem veled,sem a Kérdezővel fölényes hangnemben.

Gondolom piszok jól esett neked,hogy most leszólhattál de igazából nem izgat.

Írtam volna példákat én is,nem csak "okoskodást",de úgy gondoltam,a Te válaszod elég tartalmas volt így is,csak azt írtad le,amit én is akartam volna.


Egyébként nem sorozat,valóigaz-de akkor a rajzfilmek is filmek ennyi erővel,nem? Nem,és Te is jól tudod,hogy értettem,úgyhogy pláne fölösleges volt a leszólás.

2013. ápr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Te nem csak okoskodsz hanem nagyon buta is vagy.... -.- a rajzFILM is film. még a nevében is benne van. Nem élnek, hanem rajzoltak a benne szereplők, de attól még film. tudod van még neki egy másik elnevezése is, mégpedig animációs film. ami szintén film, csak éppen nem élőszereplős, hanem animált / rajzolt.... :D a mese meg a Magyar népmesék féle dolog... És ne gyere hogy az animáció = computer animáció mert kiugrom az ablakon, ugyanis nem az. maga az anime szó is ebből ered, és a Japánok az anime és manga kifejezést is minden animációs filmre, és képregényre használják. csak mi használjuk ezeket megkülönböztetésre...


Tehát lehet hogy maga a műfaj animáció, de attól még ez egy film, ahogy előttem mondták nem sorozat hanem egy movie... jah a movie tudod mit jelent? -remélem-

2013. ápr. 10. 09:48
 6/6 A kérdező kommentje:
ez a ponyo amit nem ajánlottál nagyon tetszett xD
2013. ápr. 11. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!