Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti jelentkeznétek a gyanú...

Ti jelentkeznétek a gyanú árnyékába?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, szívesen jelentkeznék. Attól félek csak hogy a kicsit kiálló fogaim miatt kinevetnének..Régen gúnyoltak ma már udvarolnak a pasik aztmondják ez szexepil...

2013. ápr. 8. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:

nem sexepil, hanem rosszúl nőtt fog, szerintem menny el fogorvoshoz mert ha rossz a fogad akkor kell fogszabályzó most amúgy is menő :D nekem is van xd igaz én 14 vagyok

egyépként, hogy választ adjak a külső töm m1, a kisugárzás viszont annál fontosabb... azonkívül az is hogy tudsz e szerepelni, én pl. fontolgatom, hogy elmenjek modellnek mert most kaptam egy ajánlatot, és ettől függetlenül fél éve jelentkeztem és szartak válaszolni, tehát ha randa a fogad az nem baj, nézd meg milyen ronda emberek is szerepeltek benne... és ha olyan sok pasi udvarol neked akkor nyilván nem vagy randa, szerintem jelentkezz és ne szomorodj el ha nem választanak be, mert ez nem azért lehet mert nem tetszel nekik, hanem lehet mert túl sok volt a jelentkező, és volt olyan aki nekik jobban tetszett... én azért bízok benne, hogy az rtl-en visszaláthatlak :)

2013. ápr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom sokan mondjak h csak kritizalom magam mett szep feherek a fogaim meg rendezettek annyi hogy az elso az kicsit kiljebb all legalabbis szerintem. koszi a valaszt !!!
2013. ápr. 8. 19:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egyébként minden rendben, akkor hajrá! Esetleg "megismerlek" a tévében :D de annyi baj legyen.
2013. ápr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!