Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a címe ennek a filmek?

Mi lehet a címe ennek a filmek?

Figyelt kérdés
Sajnos csak félig-meddig tudtam megnézni ezt a horror filmet, de azt hiszem tudom egy kicsit elemezni. Arra emlékszem, hogy egy lány elmegy a barátnőjével egy fiú lakásába (mert azt hiszem előtte egy kisboltban taliztak) és ott szívnak együtt. Aztán a fiú bátyja és annak a haverjai belépnek az ajtón, és rá kérdez a fiúra hogy miért vannak itt ezek a lányok.. Utána kocsiba szállnak, kiszállnak, majd bemennek egy erdőbe és a Bratyó megerőszakolja az egyik lányt, azt hiszem a másik elpróbál menekülni meg ilyesmik. Körül eddig láttam, valami horror film lehet, de nem tudom a címét :/ Valaki leírná a címét?

2013. ápr. 9. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos,de nekem ezek alapján a Vérszomj ugrott be:

[link]


Ez azt hiszem a közepe felé van a filmnek. Remélem segíthetem!

2013. ápr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem ez az, de gondolom ez valami hasonló lehet. :-) Azért köszönöm.
2013. ápr. 9. 15:38
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként azt is hozzá tenném, hogy a film úgy kezdődik hogy a lány családja kirándulni megy egy ilyen faházba, és elmegy a boltba a barátnőjéhez, mert ott dolgozik, és akkor belép az a fiú és ha jól emlékszem cigit akart venni, de nem kapott, mivel nem érte el azt a kort, és megszólalt a fiú, hogy: van füvem. és hát így térnek be a fiú kis lakásába. Kb. ennyi:DDDDDD
2013. ápr. 9. 15:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó ház balra
2013. ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez Az utolsó ház balra
2013. ápr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez az. Köszönöm szépen nektek! :DDDD
2013. ápr. 11. 13:24
 7/7 anonim válasza:
Látom,már beelőztek,de azért még leírnám,hogy utolsó ház balra..xd :D
2013. máj. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!