Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Láttátok már ezeket a fos...

Láttátok már ezeket a fos műsorokat amiben amatőr szereplők játszanak dokumentum filmes dolgokat. (gyanú árnyékában, családi titok) ennyire mélypontra került a tv-zés? Nem volt nekünk elég a Mónika Show?!

Figyelt kérdés
ez tipikus magyar mentalitás.elvileg megtörtént dolgokat dolgoz fel,amatőr szereplőkkel.persze nem velük történt meg amit látunk,csak eljátszák .még hogy színvonalas műsor.ez a turkálós furkálós,kémkedek a rokonok után.nem elég a való élet ,még ezt a szart is a képünkbe nyomják?!

#műsor #Reality #áldokumetum
2013. ápr. 9. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Aki valóban kíváncsi az ilyenekre,úgysem fog ide (értelmes) választ adni neked,én(vagy mi),akik nem szeretjük ezeket csak egyetérteni tudunk. A probléma az,hogy épp azokhoz nem jut el az üzenet,akikhez akikhez szól.


Egyébként tényleg színvonalas. Ha már egyszer megtörténtek ezek a rossz dolgok(mert tudtommal csak azt dolgoz fel a műsor),minek még bolygatni? Erre kíváncsiak az emberek,hogy kinek milyen rossz? Igen,sajnos.

De azért azokat is megnézném,akikkel megtörtént,ha valóban megtörtént események,hogy hogyan adhatják el egy 'jó sztoriként' a saját rossz élményeiket. Tényleg csak egyetérteni tudok veled igazad van teljes mértékben,de ezek manapság a kelendő műsorok :(

2013. ápr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mint egy okos ember nagyon-nagyon régen megmondta:

A népnek cirkusz és kenyér kell.....ez a mondás ma is nagyon igaz...erre van igénye az elkorcsosodott ízlésű magyar embenek aki arra az 1 órára kikapcsol saját problémájából.(Szerintem!)

2013. ápr. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha figyeltél régebben elmondták ezen a csatornán: Egy új világ jön, egy spirituális világ, (amit folyton hangoztattak), állandóan kimondják benne, hogy istenem, stb.. Ez kell, hogy az embereket meg tudják változtatni belül. Nem számít, ha már hatszor ismétlik ugyanazt.
2013. ápr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Ha figyeltél régebben elmondták ezen a csatornán: Egy új világ jön, egy spirituális világ, (amit folyton hangoztattak), állandóan kimondják benne, hogy istenem, stb.. Ez kell, hogy az embereket meg tudják változtatni belül."


Mit mondtak meg? Miért változtatják meg az embereket?

Nem kötekedés,csak nem értem teljesen,kifejtenéd bővebben?

2013. ápr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mit mondtak meg? Miért változtatják meg az embereket?

Nem kötekedés,csak nem értem teljesen,kifejtenéd bővebben?


Mert lejárt a maja naptár ciklusa, és egy új világ jön. Hangoztatták sokszor, hogy egy spirituális világ jön, azt is mondták, hogy mostantól ilyenfajta filmeket fognak vetíteni a tv-kben.


De kár nekik ezt hangoztatni, akárhogy is akarnák, mert soha nem szűnnek meg a háborúk, mindig lesznek szegények, éhezők, és munkanélküliek.

2013. ápr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt hol hallottad ? :D :D RTL megakarja változtatni az embereket,átakarja mosni az agyukat!Ezek szerint Nálad sikerrel jártak.


Nem kelendő!Unalmas és igénytelen,borzalmasak benne az amatőr színészek,a színészi alakítások remekül illeszkednek a csatorna színvonalához (RTL).Ez a műsor inkább újszerű.Nyilván a TV2 változata sem jobb.

A történeteknek tanulságosaknak kéne lenniük,úgy lenne értelme az egésznek,de sajnos egyik sem az.

2013. ápr. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzá szóló!Nekem nem mosták át az agyam,rtl klubbot max a heti hetest nézem és ennyi.na meg néha a Showder klubbot.de az se olyan mint annó Hofi vagy akár egy nevesebb színészt is felsorolhattam volna,aki a hétköznapok elé tett humorosan görbetükröt.de idézzem Hofi szavait akkor mikor a rtl klub meg tv2 elindult."honnan lehet tudni hogy több csatorna van a tévében?több helyről jön a szar!" szóval megválaszoltam a kommented .csak a hülye kisnyugdíjasok meg pár eszement nézi akár a barátok közt vagy ugyanolyan szar,jóban rosszban.ahogy elnézem Magyaroknál a tv és egyéb fejlődés korában a hülyülés kora lett!
2013. ápr. 19. 11:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Tudom hogy nem.Nem is Neked írtam,hanem a 3-asnak,mert rengeteg baromságot leírt,és fogalmam nincs hogy honnan veszi,de úgy tűnik,hogy az RTL asztro show-ját nézte :D


Showder klub még színvonalas műsor is,azon legalább lehet röhögni,és imádják Őket az emberek,azért is volt ennyire nézett.De úgy tudom már nem megy az RTL-n.Ami kicsit is igényes,meg normális az leveszik,például nemrég ment ott az a kvízjáték,nem jut eszembe a neve,kb 2 hónapig ment.Igényes,szórakoztató,gondolkodós műsor volt,még izgalmas is,nem hiszem hogy kevés lett volna a nézettsége,de Ők levették,mert túl normális műsor volt,és fontosabb volt Nekik,hogy ezt az igénytelen fos Éjjel-nappal Budapestet nyomassák helyette,hogy meglegyen az éves züllesztés a fiatalok részére.

2013. ápr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem csak a nyugdíjasok nézik a Barátok köztöt,egész ország azt nézi sajnos,ahogy hallom valakiknél ez ilyen családi program esténként :D
2013. ápr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!