Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A dexter több valamiben egy...

A dexter több valamiben egy sima sorozatgyilkosos sorozatnál?

Figyelt kérdés
Mármint elég gáz hogy egy sorozatgyilkos a főszereplő így látatlanban... Több ennél valamivel? Mit lehet benne szeretni? El szeretném kezdeni a sorozatot, mert mindenki dicséri szóval biztos jó, de az alaptéma elég visszataszító.
2013. ápr. 9. 23:06
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Kezd el, nekem nagyon bejön, ha nemtetszik nem nezed tovabb, de szerintem tetszeni fog :)
2013. ápr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Én megnéztem pár részt az első évadból, aztán hanyagoltam. Egyrészt untam, ha ilyesmit akarok nézni, akkor megnézem az Amerikai pszichót, másrészt meg az alaptéma engem is taszít, egy ilyen sorozat leforgatása abszolút az elveim ellen van. Értem én hogy a számítógépes játékok is erőszakosak, meg minden, de ha csak egy embernek is megtetszik amit Dexter csinál és megöl valakit...
2013. ápr. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
krva jó sorozat, az első 4-5 rész után nagyon beindul :) mindenképp nézz rá!
2013. ápr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem már az első rész totálisan megvett 2006-ban, azóta is imádom. :) Persze, gáz lenne egy ilyen az életben, egy rendőrségen dolgozó sorozatgyilkos, de egyszerűen lehetetetlen nem szeretni őt :) Jók benne a színészek, jók a szövegek, jók a történetszálak, minden jó benne. A leglegleg volt a 4. évad, de persze mindegyik jó.
2013. ápr. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

"Értem én hogy a számítógépes játékok is erőszakosak, meg minden, de ha csak egy embernek is megtetszik amit Dexter csinál és megöl valakit..."


Biztos majd a Dexter miatt lesz mindenki vérengző elmebeteg sorozatgyilkos és nem a többi,értelmetlen és öncélú erőszakot istenítő amerikai filmtől(pl Motel),meg ahogy Te is mondtad,számítógépes játékoktól.

Ebben legalább azt kapják a valódi bűnözők,amit meg is érdemelnek,szerintem nagyon is van értelme a sorozatnak.

2013. ápr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. Belenézek majd akkor. :)
2013. ápr. 10. 14:49
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Egyrészt nem azt írtam, hogy mindenki, másrészt az a baj, hogy ez egy sorozat, fix időben megy a tévében, és mint minden sorozatra erre is rá lehet kapni. Plusz a főhős kisfiús arca is rátesz egy lapáttal.
2013. ápr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont az az érdekes benne hogy egy rendőrségi dolgozó és egyben sorozatgyilkos a főszereplő. Ez valami más mint amihez hozzászokott az ember hiszen általában a jó küzd a gonosz ellen a sorozatokban...ezt viszont nem lehet így besorolni. Én nagyon szeretem.

Az meg hogy ettől lesz valaki sorozatgyilkos....nem hinném. Azt egy emberben nem ilyen ingerek váltják ki és hát ha valaki ilyet akar nézni úgyis megtalálja a módját Pl horrorfilmek

2013. ápr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, jól rá lehet fogni filmre, játékra azt, ha valaki nem normális, de ugyanúgy megtörténnének azok a dolgok, ha nem lenne se film, se játék. Régen is volt hasfelmetsző Jack meg Matuska Szilveszter, ma azokat tuti ráfognák páran sorozatokra meg játékokra, pedig ekkor még nem volt se Dexter, se játékok. Biztos a világháborúkat is ráfogták volna a CoD-ra, ha lett volna már akkor...
2013. máj. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Elkezdted nézni a Dextert kérdező?


Én imádom, teljesen a rabja lettem. Szerintem fantasztikus sorozat, tele van fanyar, cinikus humorral, ami nekem nagyon bejön. Az a legjobb benne, hogy egy csomó olyan rész van benne, amikor hallod Dexter gondolatait. Szerintem ez a sava-borsa az egésznek.

2013. jún. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!