Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek zavaró, hogy filmnézés...

Nektek zavaró, hogy filmnézés közben felismeritek a szereplőt alakító színészt?

Figyelt kérdés
Én egyáltalán nem ismerem fel a színészeket, de ha mégis (mondjuk egy másik filmből), akkor nem tudok a filmre koncentrálni.
2013. ápr. 11. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
mivan?
2013. ápr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 loupsolitaire ***** válasza:

Ezt én sem értem.

Mi köze van a koncentrációhoz, ha felismerted a színészt? o.O

2013. ápr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én arra a jelenségre következtetek, amikor nézel egy filmet/sorozatot és a random statiszták között meglátod a híres színészt. Egyértelmű hogy a következő jelenetekben ő lesz középpontban, így eléggé kiszámítható hogy egy tömegből ki fog megszólalni, elindulni, reagálni, stb...


A kérdezőt esetleg az zavarja meg, hogy ő beskatulyázza az embereket, és nem tud elvonatkoztatni egy másik fiktív történetben való szereptől.

2013. ápr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha jó a színész, akkor ez egyáltalán nem szabad, hogy problémát jelentsen. Pl. Meryl Streep-et a Mamma mia!-ban ismertem meg, és mindig Donna jut róla az eszemben, de az Ördög Pradát viselben annyira jól játszik egy teljesen más habitusú nőt, hogy eszembe se jut a színésznő, vagy más szerepei.
2013. ápr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavar. :D
2013. ápr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavar. Főleg a drámáknál. Pl fura volt Angelina az Elcserélt életekben.
2013. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Gondolom, aki nem érti, hogy mire gondolok, azt nem zavarja.

6 emberből 1-et zavar ezek szerint.

Köszönöm a válaszokat!

2013. máj. 7. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!