Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek mi a véleményetek az...

Bence555 kérdése:

Nektek mi a véleményetek az osztály valamint a ben x című filmről?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 12. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Az Osztály szerintem egy nagyon felkavaró és drámai film. Kicsit néhány résznél úgy éreztem, hogy el van túlozva, de egy nagyon aktuális témát boncolgat. Nagyon jó filmnek tartom, de nem könnyű darab.

A Ben X nem tetszett ennyire. Jól indult, de aztán ellaposodott, a finálé pedig szerintem borzalmas volt. Legfeljebb egy erős közepes, nem egy nagyon jó film szerintem. De ez csak szubjektív vélemény.

2013. ápr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindkettő tetszett.

Az osztály nagyon durva, nagyon felkavaró, de pont emiatt jó. Néhol tényleg egy kicsit el van túlozva, de azért elég reális még ott szerintem. Nagyon jó film, mindenkinek, tényleg mindenkinek ajánlom.

A Ben-X kicsit más, ott inkább a srác gondolatairól, belső érzéseiről van szó. Engem egy picit zavart az, hogy nem mindig tudtam, hogy a lány éppen képzelet vagy tényleg ott van. A vége nekem sem tetszett annyira, a készítők biztos valami különlegeset akartak, de ezzel kicsit el lett rontva. De az üzenete miatt ezt is ajánlom mindenkinek.

2013. máj. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!