Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Én egy filmet keresek, aminek...

Én egy filmet keresek, aminek sajnos elfelejtettem a címét. Ez egy fantasztikus film, valamikor 1990- 2010 között készíthették. Nem ismeri valaki ezt a filmet?

Figyelt kérdés
A történetben szerepel egy herceg, aki napközben jegesmedve, csak éjjel változik át emberré. Senki nem láthatja az arcát, de egy nap a történetben szereplő szőke lány kíváncsi lesz pont az előtt az éjszaka előtt, mielőtt lejárna a férfi átka. Éjszaka alvás közben meglesi a férfit de véletlenül a gyertyából viaszt csöppent az arcára, így ő felébred. Mivel meg volt átkozva el kell mennie a királynőhöz, aki megátkozta, és akinek van egy udvari bolondja is. A férfinak és a lánynak van már egy gyereke. A lány kétségbe esik, és elkezd kutatni a férje után. Amikor egy folyó vagy egy hegy mellett megy nem bírja tovább, egy csapat gyerek és egy jó szándékú varázslónő talál rá, aki egy cipőt ad neki, amivel bárhol menni tud pl. a függőleges sziklafalon is. Egy szabály van, hogy a cipő nem lehet vizes mert akkor megcsúszik. A lány eljut a várba és visszaszerzi a férjét. Nem ismeri valaki ezt a filmet?

2013. ápr. 13. 18:46
 1/2 G3C1 válasza:
én is megismerném, érdekesnek hangzik
2013. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez a Jegesmedvekirály című film, közben megtaláltam itthon
2014. aug. 15. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!