Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet, ami valós...

Keresek egy filmet, ami valós eseményt dolgoz fel, egy elrabolt fiúról szól, akit az apjától raboltak el. Ismeri valaki?

Figyelt kérdés

Sajnos kevés részletre emlékszem, de nagyon megfogott a film és nagyon szeretném újra megnézni.

A film szerintem a 90-es években készült, vagy esetleg a 80-as végén. Azt hiszem amerikai.

A fiú olyan 10 éves lehetett amikor elrabolták és kb 20 évesen tér vissza az apjához. A fiút keményen bántalmazták de konkrétan nincs kimondva mi történt vele.

Amikor visszatér kopasz ill nagyon rövid tüsi haja van és igazán megtört, nem tud örülni, mosolyogni.

Sajnos csak ennyire emlékszem, remélem valaki felismeri, ha nem hasonló filmek is jöhetnek, hátha az alapján megtalálom. Köszi!! :)



2013. ápr. 14. 08:24
 1/5 anonim válasza:

Sajnos ezt a filmet nem ismerem,de érdekesnek tűnik.

Ilyen pl az Elrabolva.vagy a Lányom Nélkül Soha.

:)

2013. ápr. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elárulva!
2013. ápr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Első vagyok.

Eszembe jutott még egy film.Az a címe,hogy : Amíg a lábam bírja.

Én imádom!

2013. ápr. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de még nincs meg a keresett film.

Amit keresek annak egy kicsit dokumentumfilmes jellege van.

2013. máj. 25. 13:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Jack a macko
2013. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!