Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek jó filmeket?

Ismertek jó filmeket?

Figyelt kérdés
Az én műfajom inkább a horror, de nem a durvább fajta, hanem inkább az amitől lehet is aludni :D De vígjátékok is jöhetnek és amik a természetfeletti dolgokról szólnak :) Előre is köszi

2013. ápr. 15. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan horror, amin el lehet aludni? tegnap néztem a Szörny 2.-t a tv-ben, 18 karikás volt és elaludtam...
2013. ápr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom miket láttál már, de írok párat.

Kellék feleség, jack és jill, ted, kertvárosi kommandó, skyfall vannak még nagyon jó filmek csak most hirtelen nem jut eszembe.

2013. ápr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

> de nem a durvább fajta, hanem inkább az

> amitől lehet is aludni :D

Halottak órája (Dead of Night, 1974)

[link]

Régi, lassú folyású.


> De vígjátékok is jöhetnek és amik a természetfeletti

> dolgokról szólnak :)

Feketeszakáll szelleme (Blackbeard's Ghost)

[link]

2013. ápr. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Végső állomás filmek elég jók,kicsit misztikusak de azért öldöklős, gondolom már hallottál róla :)A Smiley viszont elég durva, attól nem fogsz tudni elaludni de ha ez a célod akk ott a volt egyszer vadnyugat... ;)
2013. ápr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!