Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe annak a magyar...

Mi a címe annak a magyar filmnek, ami kb a 80-as 90-es években készült és csak az alábbi jelenetre emlékszem belőle?

Figyelt kérdés
Színjátszást tanuló tinédzser fiatalok egy színpadon vannak, és annyit kell elmondaniuk különféle hangsúlyokkal, hogy "lehet, hogy tudnálak szeretni". Az egyik szereplő elsírja magát a végén. Ezt a filmet keresem.

2013. ápr. 16. 18:55
 1/5 anonim válasza:

Szia!


Nekem is ez a jelenet ragadt be, de szerintem nem magyar volt...

Sikerült azóta megtalálnod?

2016. szept. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, bár be van állítva, de nem érkezett jelzés, hogy írtál. Sajnos nem tudom azóta sem, mi ez a film. De megnyugtató, hogy van még egy ember aki emlékszik rá, tehát nem az agyam szüleménye :) Na várjunk még 3 évet, hátha...
2016. nov. 22. 16:51
 3/5 anonim válasza:
Dettó ez a jelenet ragadt be. erre is kerestem rá, de sajnos én se találtam semmit....
2017. szept. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is régóta kerestem ezt a filmet, de a címét csak most sikerült megtalálnom. Véletlenül... Remélem még visszanéztek errefelé!

Szerelem albérletben (Happy Together)

1989-es a film, és a főszerepben Patrick Dempsey, a Grace klinikából! :)

Jó mozizást nektek!

2019. júl. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
1, 4 es válaszoló vagyok. Köszikösziköszi!!!!!!!!!!!!
2020. márc. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!