Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Romantikus filmet keresek,...

Romantikus filmet keresek, ajánlatok? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rettentő sok ilyen kérdés van már itt, de már minden érdekeset láttam amit írtatok, s gondoltam hátha tudtok újat. Google-ba se találtam már semmit. Csak 1990-től újabbak érdekelnek. Amelyeket láttam: 500nap nyár, A csaj nem jár egyedül, Buli az élet, Csak szexre kellesz, Édes november, Külvárosi kamaszok, Lehetek az eseted, Séta a múltba, Szerelem sokadik látásra, Változó szerelem, Barátság extrákkal, A fúk nem sírnak, Dear John, Szerelmünk lapjai, Igazából szerelem, PS. I love You, Napos oldal, A felhők felett 3 méterrel.


Kedvencem ezek közül a Dear John, Napos oldal. Inkább sírósabbakat néznék, vígjátékokra már kiégtem.



2013. ápr. 16. 21:42
 1/8 anonim válasza:
Hétmérföldes szerelem
2013. ápr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Heló!


Másodpercenként 5 centiméter.

2013. ápr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az első tetszik, meg is szereztem, de a második nem érdekel.. Ötletek még esetleg? :)
2013. ápr. 17. 16:52
 4/8 anonim ***** válasza:
LOL,Az utolsó dal,Míg a jacpot el nem választ,Fogadom,Aludj csak én álmodok,Férjhez mész mert azt mondtam,Valentin nap,Alkonyat összes része!!Remélem találsz olyat ami tetszik!!
2013. ápr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Remember Me <- Gyönyörű film én végig bőgtem ,amióta megnéztem a kedvenc filmem :) Szerelmünk lapjai , Charlie St. Cloud halála és élete ( ez is gyönyörű) Feith ( bár ezt még nem láttam de azt mondják gyönyörű film és sírós is egyben) :)
2013. ápr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi az ajánlatokat! Egy-kettőt láttam is már belőlük, a többi után meg korábban utána jártam, de nem tetszettek.. :)

Utolsónak üzenem, hogy nem Feith, hanem Keith, és láttam már. Jó film! :)

Várom a többi ajánlatot..:P

2013. ápr. 21. 11:49
 7/8 klaudiavok válasza:
hosszú utazás. sztem nézd meg nagyon romantikus
2017. aug. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 klaudiavok válasza:
két északás kaland, az 50 első randi,MIKE ÉS DAVE ESKÜVŐHÖZ CSAJT KERES, HOGYAN ÉLJÜK TÚL A LEÁNYBÚCSÚT?BEÉPÍTETT KOSZORÚSLÁNy, és az utolsó ami nagyon tetszett olya szép volt : egy boltkórós naplója. remélem találsz olyat ami tetszeni fog.
2017. aug. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!