Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A kör nagyon ijesztő?

A kör nagyon ijesztő?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
inkább unalmas
2013. ápr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ melyik verzió és hogy hány éves vagy.

Ha az amerikairól beszélünk,az inkább olyan unaloműzőnek jó,elütni másfél órát valamivel. Ha az eredeti(japán) verzió(k)ról,az szerintem már olyan,hogy át is kell érezni,de egy 11-12 éves például nem biztos,hogy kellően képes lenne erre. Szóval inkább az idősebb/érettebb korosztály tudja szerintem igazán értékelni,de ez persze nézőpont kérdése,nem törvényszerű.


Ijesztőnek egyik sem igazán ijesztő,viszont az eredetinek nagyon jó a hangulata,atmoszférája és szerintem ez adja a sava-borsát. Én mindenesetre nem bírtam este végignézni,pedig azért elég "tapasztalt" vagyok horrorfilmek terén.


És igen,sokak nem értenek egyet elem,szóval megjegyezném,hogy ez egy egyéni,szubjektív vélemény,nem muszáj egyetérteni vele.

2013. ápr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Én csak az amerikairól tudok véleményt mondani, mert csak azt láttam. Megvan ez a kicsit feszült légköre a filmnek, van benne egy-két tényleg jól sikerült jelenet, de amúgy tucathorrornak tartom. Ha edzett vagy horrorok terén, akkor nem igazán fog hatni rád. Bár azt hozzá kell tenni, hogy a megnézése után a tévémtől paráztam kicsit, pedig már nem vagyok éppen egy kisgyerek. :)
2013. ápr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek főleg a 2.-nak :)
2013. ápr. 17. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!