Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha Majin Buu újjá született...

Ha Majin Buu újjá született egy másik testben akkor Dermesztővel ez miért nem történt meg?

Figyelt kérdés
Mert ugye van egy olyan szabály hogy a gonoszok lelke megtisztul a halál után és egy új testben születnek újjá.Akkor miért pont a leggonoszabb született újjá?Dermesztő csak egy példa erre,de a többi gonosznak is újjá kellett volna születniük

2013. ápr. 19. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert songoku kérte, hogy teremjen újra! :) De ezt az animében is elmondja. :)


Ez is egy nagy zsákutca a Dragon Ballban :) Van benne egy pár ilyen ellentmondás. De amúgy a pokolban is fehér lelkek voltak látszódott mikor Son Goku először elindult Kaitohoz és leesik a pokolba. De mondom ezen ne filózz :D kellett a történethez és ennyi :)

2013. ápr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azt esetleg megtudnád mondani hogy melyik részben mondta kérte ezt Songoku?Vagy kb melyik jelenetnél,amikor gyűjtötte az energiát a Spirit Bombhoz?


Szerintem a magyar szinkront rontották el ezért vannak benne ellentmondások.Például Piccolo is mondta Vegitának hogy mivel gonosz volt ezért újjá fog születni egy új testben,de akkor ennyi erővel Dermesztőnek is újjá kellett volna születnie,mégis ott volt a pokolban


Én csakis egyetlen egy magyarázatot tudnék erre mondani.Kaito mester mondta hogy a Kaitók istenének köszönhetően a kiváltságos emberek megtarthatják a testüket,tehát akik jártasak a harcművészetben.Ezért ez magyarűzatot adhat arra hogy Dermesztő és a többi miért tarthatta meg a testét


Csak az kavart be hogy Buu újjá született,de ha Songoku megkérte Yemmát vagy nem tudom kit hogy Buu szülessen újjá akkor ez rendben van,viszont azt még mindig nem értem hogy Piccolo miért mondta azt Vegitának hogy újjá fog születni,hiszen ő is jártas a harcművészetekben.Na szerintem itt történt egy kis gebasz a magyar fordításban,azt is észrevettem hogy az angol fordításban van amikor teljesen mást mondanak mint a magyarnál,úgyhogy...

2013. ápr. 20. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!