Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Al Bundy-t bizonyos dolgok...

Al Bundy-t bizonyos dolgok tekintetében Ted Bundy-ról mintázták?

Figyelt kérdés
Ugye a név a legszembetűnőbb. De azt is érdekesnek tartom, hogy Ted Bundy is dolgozott cipőeladóként. Véletlen, vagy ez is egy "odaszúrás" a társadalomnak?
2013. ápr. 19. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem Al Bundy a tipikus jó ember,aki szegény,és szerencsétlen.A munkája csak azt jelzi,hogy nem hiába szegény...Meg mellette a családja nem értékeli,sőt legtöbbször gátolja.

Szerintem nem sok összefüggés van a két alak közt.Most,hogy eszembe jutott...A rém rendes család jó sorozat,kár,hogy születésem környékén vetítették az utolsó részeket...Pedig jó lett volna még belőle.

2013. ápr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Szerintem Al Bundy a tipikus jó ember,"


Heh, biztos?

Több mint valószínű, hogy ez egy szándékos áthallás. Még kicsit hasonlítanak is.

A Wiki szerinti hivatalos verzió: King Kong Bundy profi birkózótól (Amerikában a "wrestling" egy színjáték) vették át a nevet, aki még szerepelt is egy pár későbbi epizódban. Csakhogy a birkózó (szintén Wiki a forrás) Ted Bundy-tól kölcsönözte a művésznevének a felét.

2013. ápr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 HalkHogen ***** válasza:
100%
Nincs köze Ted Bundyhoz. A készítők kedvenc pankrátoraikról nevezték el a sorozatbeli családokat: King Kong Bundyról, ill. Dusty Rhodes-ról.
2013. ápr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!