Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pár elgondolkodtató kérdés;...

Pár elgondolkodtató kérdés; Alkonyat vámpírjai wtf?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: Bedöglött az internet és nagy unalmamban kidugtam a pofám a szobából, megnéztem mit csinál anyum, gondoltam beülök mellé filmezni, legyen egy kis unaloműzés. És balszerencsémre pont az Alkonyatot kezdte lesni, én meg (még nem láttam) gondoltam most megnézem a híres, hírhedt film pár részét vele.


Ennek kapcsán jött a fejembe pár kérdés.


1. A vámpír mindig úgy néz ki, mint amikor átváltoztatták. Ha Bea fejére nő egy g*cinagy pattanás, akkor az is szuperizálódik és lesz belőle egy nagyobb? Nagy fehér gennyel a közepén, vérszomjas gyilokpattanás? :D


2. Jákob visel bolha nyakörvet? Ha nem, akkor vannak apró kis bogarak a szőrében? Ha igen, akkor hova tűnnek, mikor ember alakban van? Visszahúzódnak a bőre alá a szőrszálakkal?


3. Jákob bundája hova tűnik? Logikus gondolat, hogy visszabújik a bőre alá. Akkor hord télen kabátot? Vagy azért mindig félmeztelen, mert ezért melege van? És mi történik, ha valami baki folytán meghal, és megtalálja egy random járókelő, aztán beviszik a hullaházba és felboncolják? Kifordul a prémes belseje? Doki szerintetek szétkürtölné, vagy hazavinné a nőjének bundaként?


4. Miért mennek mindenhová kocsival (még éjszaka is, mikor mindenki már alszik és senki se látná meg őket), ha a hiperszuper fénysebességes mozgásukkal lazán leelőznek egy ferrarit is?


5. Hallhatatlanság mit jelent? Ha egy bazi nagy kisbolygó becsapódik a földbe, akkor ha véletlen pont egy nagyobb darabkán van a vámpírcsávó, ami épségben kirepült az űrbe, akkor örökké sodródni fog az univerzumban?


6. Ha utóbbi bekövetkezik és megtalálják őt az ufók, akkor az ufóvér ugyan olyan jó lesz mint az emberi v. állati? És ha néhány ember is túléli, mondjuk az űrállomás pár tagja, akkor az ufók megölnék őket, mert azt hinnék, olyanok mint Edvárd?


7. Ha a földet elönti egy cunami és minden szárazföld víz alá kerül, akkor Edvárd örökké az óriási világtengeren fog lubickolni, mert nem tud megfulladni?


8. Edvárd vesz egyáltalán levegőt?


9. Ha a vámpírok szaglása kifinomultabb, mint bármely élőlényé a földön, akkor a nagy földi légkörzés miatt mind a 7 milliárd ember szagát érzik? :D


10. Ha edvárd biológiailag nem él, nem vesz levegőt és nincs vérkeringése, akkor hogy tudta megbűvölni a pecerét, hogy meghágja Beát?



2013. ápr. 19. 23:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hú..
2013. ápr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Ez egy fantasy. Nem kell mindenre magyarázatot adnia.


A vámpírokat mindenki úgy képzeli el, ahogyan akarja. Meye így tette.


u.i. ha nem élne, nem is lenne tudata se semmi, ergo egy vámpír is él -.-""

2013. ápr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
sírok :D nem kell neki levegő. a 10-es kérdést szerintem sokan feltették már :D
2013. ápr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Bennem az a kérdés merült fel hogyha Edward föltolja Bellának akkor az olyan érzés neki mintha egy jégcsapot dugnának fel?
2013. ápr. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

De ha nem kell neki levegő, akkor hogyan érzi a szagokat? És ugyebár ha belül fagyott az egész gyerek, hova megy egyáltalán a beszívott levegő? :D


Ah ez a jégcsapos kérdés is igen érdekes.


Igen tudom, hogy fantasy, de azért vicces ilyeneken gondolkodni miközben nézem :D

2013. ápr. 19. 23:53
 6/15 anonim ***** válasza:

Ez a film olyan távol áll a vámpíroktól mint Makó Jeruzsálemtől kb.még messzebb.A vámpírok démonok lélek nélkül nem képesek szeretni az emberben csak a prédát látják.Ez inkább egy kifacsart-kicsavart Hollywood-i nyáltenger a tinédzser réteget célozza.Amikor az Angel sorozat egyik részében Angel vissza alakul Angelus-á na az egy igazi vámpír személyiség.Az sem igazi vámpíros film de jobban látható benne egy igazi vámpír természete mint a Nyalkonyat című vámpíros filmnek titulált trágyában.

Igazi vámpírt az Alkonyattól Pirkadatig című filmben látni.

2013. ápr. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Atyaég, mennyi hülyeséget szedtél össze... Mint ahogy már előttem is megfogalmazták, ez csak egy fantasy, miben vagy hiszel vagy nem, de logikát semmiképp se erőltess bele. Amúgy ha elolvasod a könyvet, abból sok mindenre rá lehet jönni azok közül amiket írtál. (És megjegyzem, szeretem a sztorit, de 100x jobb a könyv, filmben főleg az első részt ki nem állhatom) Azért próbálok pár választ adni.

1. Igen, ugyanúgy néz ki. A vonások ugyanazok maradnak, de kicsit megszépül az illető, eltűnnek a testi hibák (pl. pattanás), sápadtabb lesz, stb.

2. Nem visel, és nem is bolhás. Gondolom azt azért a pici bolhák is érzik, hogy nem kellene belemászni, mivel természet feletti lény-szerintem.

3. ez óriási hülyeség, már bocs. Mint mondtam, vagy hiszel, vagy nem. Ha igen, ez meg se fordul a fejedben.

4. Azért járnak kocsival, hogy fenntartsák a "normális ember" látszatot. Olyan meg nincs, hogy senki se láthatja meg, mindig van rizikó.

5. no comment

6. szintén

7. Hát, ha úgy vesszük igen, megfulladni nem tud.

8. Nem, mivel nincs szükségük levegőre, ezért ha nem vesznek levegőt, a szaglásukat is ki tudják kapcsolni. Főképp akkor használják, amikor szükségük is van rá pl vadászatnál.

10. Na, ezt nem tudom. Erre is csak annyit mondanék, fantasy.

2013. ápr. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát, én az 5. kérdésen besírtam xD 10.-en meg már én is elgondolkoztam.. meg a vámpíroknak akkor a spermái se élnek, nem? xD
2013. ápr. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A tizes kérdés a varázsvilág kulcsa :DD

De most tényleg. Ha valaki hallhatatlan és mondjuk kikerül az árbe akkor ugye nem tud meghalni, meg alapba jéghideg az egész csóka, mi tesz neki egy kis légüres, jéghideg tér? Ez csupán elméleti kérdés, lévén hogy vámpírok nem léteznek, nem ültethetjük a gyakorlatba, de attól még vicces.


Ne vegyétek már komolyan, kérlek. :D

2013. ápr. 20. 11:27
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem jégcsap... Ugyanannyira hideg mint egy hulla vagy egy tárgy... És nem vesz levegőt de ettől még érezheti a szagokat. Fizikailag tud levegőt venni, de nincs rá szüksége az életbenmaradáshoz.

A halhatatlanságos dolog meg jó nagy baromság:D

Meg lehet ölni, de külsőbehatás nélkül örökké él.

2013. ápr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!