Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Alkonyat rajongók! Cullenéknek...

Alkonyat rajongók! Cullenéknek miért arany színű a szemük és nem vörös?

Figyelt kérdés

kontaktlencse?de minek?

Vagy azért,mert csak állati vért esznek?



2013. ápr. 21. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Nem vagyok rajongó:D Miért lenne vörös a szemük? Szerintem a vegetáriánus csili-vili albínó tinivámpírok már túlzás lenne:D
2013. ápr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a filmben a többi vámpírnak vörös a szeme(piros,ha úgy jobban tetszik).logikus hogy azért kérdeztem,mert nem tudom hogy nekik miért más -.-
2013. ápr. 21. 11:33
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Azért mert ők csak állati vérrel táplálkoznak.
2013. ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

akkor már értem,köszönöm :)

egy pillanat.. de az utolsó részben Bellának is vörös szeme van pedig ő is állati vért evett. most akkor?

2013. ápr. 21. 14:25
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
frissen átváltozott vámpírnak is vörös a szeme...a rész végére bella is barna szemű lesz
2013. ápr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

utána olvastam és azt írták hogy átváltozáskor mindenkinek piros és ha évekig emberi véren él,akkor élénk piros marad. és csak akkor lesz arany színű ha kizárólag állati vért esznek.

gondolom azért tűnt barnának,mert az előzmények szerint minél éhesebb egy vámpír vagy már régen evett úgymond,annál sötétebb a szeme,végül teljesen fekete lesz.így már tudom hogy az első részben bella miért láthatta feketének edward szemét és nem aranynak.

már megértettem :D

2013. ápr. 21. 21:44
 7/9 A kérdező kommentje:
megnéztem és láttam hogy a film végére bellának is arany lett a szeme :D
2013. ápr. 22. 18:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia:)!

Igen,mert "vegák",de minél éhesebbek annál sötétebb...aranybarnától-feketéig.

2013. máj. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Azért aranyszínű a szemük mert nem embervért isznak, az állatvér nem ad annyi színanyagot a szemnek. És egy elv, hogy miért nem isznak embervért. Nem akarnak ártatlan embereket ölni, így inkább állati vért isznak, abból is nagy ragadozókat mert pl. a puma vérnek olyan az íze, mint az embervérnek. És az újszülött vámpíroknak is vörös a szemük. Ha szomjasak, akkor fekete a szemük, a jól lakott "vega" narancssárgás a szomjas vagy jóllakott embervért ivónak mindig vörös.

2013. máj. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!