Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol van a Kínos 3. évadának a...

Hol van a Kínos 3. évadának a többi része?

Figyelt kérdés
Láttam a Kínos 3. évadának az első 2 részét,de a többit nem találom. Lehet,hogy még nincs is több része vagy csak még nem rakták fel? Valaki tudna esetleg linket,hogy ha megvan a többi része a 3. évadnak?! Vagy legalább valami infót róla?! Köszi

2013. ápr. 21. 14:22
 1/9 Steve Mcgarrett válasza:
Én az indavideo oldalan nezem de ott meg csak a 3. Evad első ket resze van feltoltve!:/
2013. ápr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,de én nem erre lettem volna kíváncsi mert mint láthattad kiírtam,hogy az első kettőt én is láttam.
2013. ápr. 25. 16:04
 3/9 Steve Mcgarrett válasza:
Ja bocsi, elvileg hetente tesznek fel uj reszt:)
2013. ápr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oki,köszi!
2013. ápr. 27. 10:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem találom az első két részt se ide tudnátok linkelni?
2013. ápr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Persze! Egyébként Indavideón megtalálhatóak az előző részek és tényleg hetente töltenek fel újabbakat úgyhogy már fent van a 3. évadnak a 3. része is és nagyon jó volt!!! :D

[link]

[link]

[link]

Egyenlőre még csak ennyi van meg a 3. évadból.

2013. ápr. 29. 18:41
 7/9 Lizybabah válasza:
én láttam a 10. részig de csak 2 rész van szinkronos a többi feliratos. itt a link: [link]
2013. szept. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. szept. 4. 19:23
 9/9 anonim válasza:
Az MTV Magyarország oldalán fönt van az összes eddig leadott rész (magyar szinkronnal) Most néztem meg, kedden mennek az új részek a tévében, kb. szerdán fent lesz +1 rész!
2013. okt. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!