Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film a legtúlértékelteb...

Melyik film a legtúlértékeltebb szerinted a világon?

Figyelt kérdés
Szerintem az Oldboy.
2013. ápr. 23. 18:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Titanic
2013. ápr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Titanic.. tiszta nyál.. -.-
2013. ápr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
A Nolan féle Batman trilógia.
2013. ápr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nézőpont kérdése. Főleg miután olvastam a kérdés alsó részét is. Ne haragudj,de ezzel vitába szállnék:az Old boy egyáltalán nem túlértékelt,de nem olyan felületes,mint az amerikai filmek többsége,ezért egy nyugati embernek esetlegesen nehezebb megérteni a film mondanivalóját. Persze mint mondtam,sokféle nézőpont létezik,szóval ne vedd ezt kötekedésnek :) Csak személyes vélemény.


Szerintem egyébként a Motel a legtúlértékeltebb. Gyakorlati értéke 0,mégis rengetegen "istenkirály" filmnek mondják. Szerintem gusztustalan és pocsék.

2013. ápr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
egyértelműen a Sötét lovag
2013. ápr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Avatar .. nem tudtam végignézni annyira untam :(
2013. ápr. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az Oldboyjal én sem értek egyet :)

talán az Avatar.

2013. ápr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Még hogy az Oldboy túlértékelt? Az egy zseniális film, mint ahogy az egész Bosszú trilógia. Elmondanád, hogy szerinted miért túlértékelt? Bárcsak sokkal több ilyen film lenne a sok amerikai hulladék helyett.


Szerintem a Schindler listája.

2013. ápr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 davidusimusu ***** válasza:
100%
Szerintem is az Avatar van túlértékelve. Már nem is tudom mennyi díjra jelölték, de nekem valahogy a "7" ugrik be. Szerintem nem olyan jó film, hogy 7 jelölést kapjon. Mondjuk valahogy nekem a Gyűrűk ura is egy picit unalmas. Nagyon sokan szeretik, de nekem nem tartozik a kedvenceim közé. Elég durva jelenetek vannak benne főleg amikor harcolnak, de nagy része csak barangolás, utazás. 11 jelölést kapott és az én szerény véleményem szerint ez is sok! :) De ne hogy félreértés legyen én amúgy imádom az ilyen tipusu filmeket, szval ezért is van róla véleményem.
2013. ápr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az Oldboy nagyon jól indult, aztán egyre inkább ment át hülyeségbe. A rendező izzadságszagúan próbálta sokkolni/meghökkenteni a nézőt, ezáltal belerakott teljesen öncélú erőszakos jeleneteket, eseményeket. Van pár tényleg nagyon eltalált rész, de összességében egy nagyon okos filmnek álcázott marhaság. (Ezt máshol írtam még korábban.)
2013. ápr. 24. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!