Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ifjúság, érdekelne olyan...

Ifjúság, érdekelne olyan film, ami nem fekete-fehér, teljes történetű, de kicsit néma film, mert alatta végig zene megy, de épp elég, hogy soron tudjuk követni a filmet? Nem régi némafilmes aláfestő zenék, hanem ilyen gyűrűk urás!

Figyelt kérdés

2013. ápr. 24. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Így neveld a sárkányod... először angolul néztem meg,és értettem. ja és angolból nem vagyok jó..
2013. ápr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem igen. 20/f Miért kérdezed?
2013. ápr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csupán azon elmélkedtem, hogy a jövőben -úgy 10-30 év múlva- már végleg le fog-e áldozni az ilyen nemű kultúrális filmeknek, ami inkább áll közelebb a művészethez, mint a tömeggyártású amerikai love storykhoz. Ezért intéztem a kérdésemet a fiatalokhoz. Van-e igényük az ilyen filmekre ma, vagy esetleg jó pár év múlva?
2013. ápr. 28. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!