Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A vasember 3-ban volt valami...

A vasember 3-ban volt valami figyelemreméltó?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam, de egyik ismerősöm most volt és mondta hogy elég látványos a film, de többet majd később árul majd el, de direkt kértem hogy csak annyit mondjon hogy érdemes-e megnézni vagy nem, mert nem akarom előre megtudni, mikor mi lesz stb... Elég ha az előzetesekből tudom mi várható.
2013. ápr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
aki már látta az tud vmit hozzáfűzni?
2013. ápr. 25. 15:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít neked figyelemreméltónak? Spoilereket akarsz?


Rendkívül ütős látványa van, vizuális-orgazmus. Ezért is érdemes megnézni moziban.

2013. ápr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1-2 nem olyan nagy jelentőségű spoilert küldhetnétek.
2013. ápr. 25. 18:57
 5/6 batman15 válasza:
Nem olyan nagy szám.. Nekem speciel nem tetszett.. az első és második részéhez képest sehol se van. Többet van civilbe mint a páncéljába, ami nem is lenne probléma ha a film nem menne át egy komédia filmbe. Többet fogsz rajta nevetni mint ámulni a csatajeleneteken ez tuti
2013. ápr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igor armor, iron patriot, m42, shotgun armor, gemini armor, Mandarin! Kell több?
2013. ápr. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!