Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok nekem ilyen sorozat...

Mondanátok nekem ilyen sorozatokat?

Figyelt kérdés

Legyen benne romantikus szál,amin kb végigvezethető a történet.Lehet felirattal is,nem zavar.

A The Beauty and the beast-et néztem,és amíg nem jön kia következő rész,addig mást néznék.

A vámpírnaplókat is ismerem,és nézem is.

Örülnék,ha nem teljesen hétköznapi lenne a történet,de szinte mindenben benne vagyok.(A horrort nem annyira)

Előre is köszönöm annak,aki segít nekem.


2013. ápr. 26. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Pretty little liars, annyi hogy feliratos igen.

De igen izgalmas,rejtélyes sorozat, szerelmi szálakat is belefűztek, és mégis életszagú.

Június 11.én jön az 5. évad,de ha elkezded nézni úgyse bírod ki aztán végigéred addig:)

2013. ápr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) Akkor utánanézek,aztán meglátom :))
2013. ápr. 26. 20:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Pretty little liars-t mindenképpen ajánlom!Nagyon fog tetszeni,ha egyszer belekezdesz:)ezen kívül: Carrie naplója,így jártam anyátokkal,The Secret circle (csak egy évados,de nagyon jó!)Gossip girl(pletykafészek)
2013. ápr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!