Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a film címe?

Mi lehet a film címe?

Figyelt kérdés
Egy hajó utasai hajótörést szenvednek,közülök csak egy nő éli túl,aki a közelben lévő szigeten köt ki.Két emberrel találkozik (valami bennszülöttekkel,egy férfi és egy nő,a nevük Oie és Hanny),akik segítenek neki h megszülje gyerekét.Amire még emlékszem az az,hogy ez a nő gyíkot is evett azon a szigeten. A film talán a 90-es években vagy a 2000-es évek elején készült..
2013. ápr. 28. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy nem e a Lángoló part-ra gondolsz ,ez 3 részes sorozat volt,de 1991-ben készült.A leírásod alapján rögtön ezt vágtam rá,biztos rémlik az is ,hogy a busmanok akik segítettek neki szülni,adtak neki egy nyakláncot ,amiről később kiderült,hogy gyémántok.Egyébként ha tényleg egyre gondolunk,akkor fennt van mind a 3 része a youtubon...
2013. ápr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszolónak!! Ezt a filmet kerestem! Ez most még szebbé tette a napomat :-)
2013. ápr. 30. 10:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Na akkor örülök ,hogy szebbé tettem a napodat :) Tegnap én is ihletet kaptam rá ,és nekifogtam ,megnéztem 3 részt --1 még hátravan--,ja azt rosszul írtam,h 3 részes,,mert 4 részes.
2013. ápr. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!