Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megnézhetjük a Halott menyassz...

Megnézhetjük a Halott menyasszonyt csajbulin?

Figyelt kérdés
Pizsipartit csapunk a barátnőmmel.Szerintetek megnézhetjük a Halott menyasszonyt,vagy túl ijesztő? Hányas a korhatár? (a barátnőm kicsit félős,szóval ha nagyon ijesztő,akkor szóljatok!) leírnátok nekem a sztorit? köszi! :)
2013. ápr. 28. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem megnézhetitek, nem ijesztő. Én nagyon szeretem.

Itt a story: "Egy kis faluban, valamikor a 19. század derekán két család a gyermekeik esküvőjére készül. Mindenki boldog, a két házasulandó fiatalt kivéve. Victor és Victoria az esküvő előestéjén találkoznak először. A menyegzőpróbán Victor belezavarodik a házassági eskü szövegébe, az erdőbe megy gyakorolni a szöveget. Végül annyira belejön a szerepébe, hogy egy öreg fa gyökerére húzza a jegygyűrűt. A gyökér azonban nem az, aminek látszik. Victor akaratán kívül eljegyezte magát a Halott Menyasszonnyal, akinek szíve régóta megszűnt dobogni, ám szüntelenül keresi az igaz szerelmet és a társat, aki megosztja vele örök nyugodalmát." -port.hu

2013. ápr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ijesztő, nyugodtan meg lehet nézni. Amikor az erdőben jár Victor, akkor egy picit, de csupán ez az egy rész, és ez sem nagyon. Az egyik kedvenc filmem, nagyon jó!
2013. ápr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Manó98 válasza:

Szerintem nyugodtan megnézhetitek én már láttam elég sokszor és jó mese.:D

Ismertető:"Egy kis faluban, valamikor a 19. század derekán két család a gyermekeik esküvőjére készül. Mindenki boldog, a két házasulandó fiatalt kivéve. Victor és Victoria az esküvő előestéjén találkoznak először. A menyegzőpróbán Victor belezavarodik a házassági eskü szövegébe, az erdőbe megy gyakorolni a szöveget. Végül annyira belejön a szerepébe, hogy egy öreg fa gyökerére húzza a jegygyűrűt. A gyökér azonban nem az, aminek látszik. Victor akaratán kívül eljegyezte magát a Halott Menyasszonnyal, akinek szíve régóta megszűnt dobogni, ám szüntelenül keresi az igaz szerelmet és a társat, aki megosztja vele örök nyugodalmát."

2013. ápr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Látom jó a Ctrl + C Ctrl + V

:P


Amúgy tényleg nem ijesztő, jó mese, de van akinek nem jön be ez a stílus (Tim Burton stílusa), de az sem azért mert ijesztő lenne. Amúgy 12-es korhatár.

2013. ápr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!