Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez valóban így van?

Ez valóban így van?

Figyelt kérdés
Tehát.Láttam a Borotvaélen c. filmet.Abban ugyebár a pasas kiáll a 20.emeletre.Ekkor ugyebár lent megjelennek a bámészkodók stb.De nehezemre esik elhinni,hogy komolyan kihívnak ennyi rendőrt,tűzoltót,lezárják az utcát,hatalmas szivacsot raknak be alá...vagy csak én vagyok műveletlen és tényleg ez van.Egyszerűen nem tudom elképzelni,hogy a mai világban egy ember élete miatt ennyi mindent megtesznek...ráadásul ezt egy olyan filmben látni,ami nagyban épít a realisztikusságra...

2013. ápr. 29. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem mostanában láttam a filmet, de úgy rémlik, hogy a fickó megszökött a börtönből, majd azután állt ki a párkányra, ráadásul egy elég kényes ügy miatt csukták le. A pasas épp azon dolgozott az egész filmben, hogy az ártatlanságát bizonyítsa! Ez meg azért egyáltalán nem nevezhető egy egyszerű öngyilkossági kísérletnek.
2013. ápr. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
látom egyáltalán nem érted a kérdést...
2013. ápr. 29. 14:55
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem te nem érted a filmet.

Ha én akarnék kiugrani az ablakon, nyilván nem kerítenének ekkora feneket az ügynek. De ha ugyanezt szökött fegyencként tenném meg, akkor már igen.

Az utca elzárása, meg a tűzoltók a szivaccsal meg nyilvánvaló, de legalább elvárható lenne minden hasonló ügynél, igen.

2013. ápr. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jajj istenem...ha nem érted,akkor miért nem kérsz meg,hogy írjam le érthetőbben a kérdést...mindegy,a második "válaszodban" benne a lényeg is,úgyhogy hagyjuk...
2013. ápr. 29. 15:23
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a hivatalos eljárás, de egy pár adat rendőrt meg tűzoltót egy mezei Pistike öngyilkossági kísérletéhez kihívnak, nagy szivacsról nem tudok, lehet vannak olyan országok, aminél van ilyen, de a legtöbb keleti országban ez felejtős, esetleg egy ilyet el tudok képzelni: [link]


Ezt meg nem olvastam végig, de úgy vettem észre leírja mi az alapvető eljárás: [link]

2013. ápr. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kösz szépen...erre vártam...
2013. ápr. 29. 17:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszel időnként nálunk is vannak emberkék, akik felmásznak valamelyik híd tetejére, evvel igen nagy zűrzavart okoznak a közlekedésben.

Szerintem ilyen esetekben nem is maga az öngyilkosság kísérlete az ami a nagy óvintézkedést kiváltja, hanem a nyilvánosság előtti lehetséges végrehajtása.

2013. ápr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
van szivacs, stb de magyarországon ne keresd ;) itt soha nincs semmi....
2013. ápr. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ez kb olyan lehet mint a Szökevény Harrison Ford-dal, nem?
2013. ápr. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!