Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Emlékszik valaki erre a...

Emlékszik valaki erre a filmsorozatra?

Figyelt kérdés
Egy rajzfilmsorozat volt, amit még igen kicsi koromban láttam, ezért homályosak az emlékképeim, de hátha valaki ráismer: szóval szerepelt benne egy tigris, valamilyen madár, egy Sarato nevű férfi (nem tudom, így kell-e írni a nevét) --, aki először félelmetes volt, majd mégsem bántotta őket, később még nevetett is velük; valami labirintusba tévelyegtek, egy nyirkos barlangban, és egy erdőben jártak, ahol a fák emberi lényekké változtak (vagy csak a törzsükön rajzolódtak ki emberi arcok a kérgük ráncaiból, már nem tudom).
2013. ápr. 30. 00:00
 1/2 anonim ***** válasza:

kellene azért valami idő és hely támpont.

a nagyon kicsi az 10 éve volt vagy 30? hol láttad? tévé? magyar vagy külföldi?

2013. ápr. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
80-as évek vége vagy 90-es évek eleje (mondjuk, úgy 1988 és 1992 között valamikor), azt nem tudom, hogy magyar volt-e, de azt hiszem, nem. Igen, a tv-ben volt. Sajnos ettől konkrétabban nem tudom.:-((
2013. ápr. 30. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!